Šobrīd Daugavpilī

“Baznīcu nakts” laikā izskanēs Maijas Kalniņas solokoncerts Kultūras ziņas

231
“Baznīcu nakts” laikā izskanēs Maijas Kalniņas solokoncerts

“Baznīcu Nakts” pasākuma ietvaros, 28. maijā plkst. 21:00, Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē izskanēs solokoncerts “Ave Maria” Maijas Kalniņas (čells, vokāls) izpildījumā. Skanēs garīgā mūzika, sirsnīgas dziesmas par māti un autordziesmas.

Maija ir čelliste, dziesmu autore un dziedātāja no Daugavpils. Savas un citu komponistu dziesmas ir dziedājusi Daugavpilī (dzejas vakaros,labdarības koncertos u.c.), Latgales pilsētās, Madonā, Valmierā u.c., kā arī spēlējusi orķestru sastāvā un pasniegusi čella nodarbības mūzikas skolās. Laba sadarbība ir izveidojusies ar Mārtiņa Lutera katedrāli, muzikāli piedaloties svētku dievkalpojumos un koncertējot dažādos sastāvos. Savulaik, mūzikas izdevniecībā "Gailītis G" tika izdots Maijas dziesmu albūms "Es mīlu tā..." ar latviešu dzejnieku dzejām.

Profesionālu studijas ierakstu un videoversiju Maijas arhīvos nav daudz, taču iepazīties ar mākslinieces muzikālo talantu un pieredzi var internet vietnē “YouTube”: https://www.youtube.com/channel/UCLC4NUdLN91lf4k0fz987Fw/videos