Šobrīd Daugavpilī

Ārkārtējās situācijas laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs Kultūras ziņas

133
Ārkārtējās situācijas laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720, no 11. oktobra līdz 11. janvārim visā valstī izsludināta ārkārtējā situācija. Tās laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs.

Daugavpils Tūrisma informācijas centrs klientus klātienē apkalpo tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Centrā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki un maksimālais uzturēšanās laiks telpā ir 15 minūtes. Telpā drīkst ienākt tikai ar sejas masku.

Klientiem, kuri nevar uzrādīt derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, visi pakalpojumi un konsultācijas tiks nodrošinātas attālināti. Tālrunis uzziņām 654 22818, 264 44810 e-pasts: turisms@daugavpils.lv.

 

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs  un  ekspozīcija “Nikolaja vārti” klientus klātienē apkalpo tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Maksimālais apmeklētāju skaits, kas reizē var atrasties gan centra, gan ekspozīcijas telpās – 2. Tālrunis uzziņām – 654 24043, 286 86331 vai rakstīt e-pasts: cietoksnis@daugavpils.lv.

 

Šmakovkas muzejs klientus klātienē apkalpo tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Maksimālais apmeklētāju skaits, kas ekspozīcijas telpās var atrasties vienlaicīgi – 15 personas. Tālrunis uzziņām – 256 66201, e-pasts: info@smakovka.lv.

 

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs klātienē apkalpo apmeklētājus tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērni no 12 gadu vecuma var uzrādīt testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Muzeja telpās gan darbinieki, gan apmeklētāji lieto sejas un deguna aizsargmaskas un ievēro epidemioloģiskās drošības prasības. Tālrunis uzziņām – 654 24155, 202 03713, e-pasts: museum@daugavpils.lv.

 

Daugavpils Māla mākslas centrs klātienē apkalpo apmeklētājus tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērni no 12 gadu vecuma var uzrādīt testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Centra telpās gan darbinieki, gan apmeklētāji lieto sejas un deguna aizsargmaskas un ievēro epidemioloģiskās drošības prasības. Tālrunis uzziņām – 654 25302, e-pasts: museum@daugavpils.lv

 

Daugavpils Marka Rotko Mākslas centrs klātienē apkalpo apmeklētājus tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Centra telpās gan darbinieki, gan apmeklētāji lieto sejas un deguna aizsargmaskas un ievēro epidemioloģiskās drošības prasības.  Tālrunis uzziņām – 654 30253, e-pasts: aivars.baanovskis@daugavpils.lv.

 

Latgales Zoodārzs klātienē apkalpo apmeklētājus tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Uzziņas pa tālruni – 654 26789, 296 21191, e-pasts: latgales.zoo@gmail.com.

 

Poļu kultūras centrs ārkārtējās situācijas laikā pieņem apmeklētājus klātienē, uzrādot Covid-19 sertifikātu vai ar negatīvu testa rezultātu.  Dažādās iestādes aktivitātēs iedzīvotāji var piedalīties arī attālināti, piemēram, bērnu konkursi vai tiešsaistes akcijas. Tālrunis uzziņām – 654 33719, e-pasts: polukultura@inbox.lv.

 

Daugavpils Kultūras pils informē, ka ārkārtējās situācijas laikā klātienes aktivitātes iestādē nav plānotas. Tālrunis uzziņām  - 654 43809, 270 08995, e-pasts: kulturas.pils@daugavpils.lv

 

Vienības nams apmeklētājus klātienē uzņem tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Tālrunis uzziņām – 654 26691 vai 654 22763, e-pasts: vienibasnams@vienibasnams.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa