Šobrīd Daugavpilī

Aktualitātes

Pēdējo reizi informācija atjaunota 10.04.2024, 15:56

 

Lai ikvienam, kurš turpmāk izmantos elektronisko reģistrācijas sistēmu būtu pēc iespējas vieglāk tajā strādāt, ir izveidota video pamācība, kā tajā darboties. Patiess prieks, ka šī reģistrācijas sistēma atvieglos darbu arī vairākām iestādēm, kuras ir iesaistītas sporta nometņu organizēšanas procesā- Sociālais dienests, Daugavpils pilsētas pašvaldības un Daugavpils Universitātes aģentūras "Daugavpils Sporta medicīnas centrs", kā arī Sporta skolas.

DVPI "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde"  atgādina, ka vasaras sporta nometnes ir slēgta tipa un paredzētas tikai pilsētas sporta skolu audzēkņiem, kurus ir pieteikuši sporta treneri.  Reģistrācija notiek ŠEIT.

Izvēlieties sadaļu SPORTA NOMETNES un tad REĢISTRĀCIJA. Vecākiem tiek atvērta reģistrācijas forma. ATGĀDINĀM! Ja sporta skola nav pieteikusi Jūsu bērnu nometnei, reģistrācija Jums nebūs pieejama.

Tālāk nepieciešams ierakstīt bērna vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, izvēlēties sporta veidu un ierakstīt savu e-pastu, obligāti atzīmējiet, ka esat iepazinušies ar privātuma paziņojumu, beigās nospiežot REĢISTRĒT. Un tad Jums atvērsies BĒRNA ANKETA, kura OBLIGĀTI ir jāaizpilda! Lūgums šo anketu aizpildīt precīzi un korekti valsts valodā, jo šie dati tiks izmantoti, sastādot līgumu. Visas anketā esošās sadaļas ir jāaizpilda. Ja jums nav piemēroti atvieglojumi no Sociāla dienesta, sadaļā ģimenes statuss, nekas nav jāmaina! Kad viss ir aizpildīts, pārbaudiet ievadīto informāciju vēlreiz un ja Jums ir drošs elektroniskais paraksts, varat izvēlēties parakstīt līgumu elektroniski. Ja viss ir kārtībā- spiediet SAGLABĀT. Uz ekrāna Jums parādīsies norādījumi tālākajai rīcībai un rekvizīti uz kuriem jāveic maksājums. Informācija, ko redzēsiet pēc reģistrācijas uz ekrāna, tiks nosūtīta arī uz Jūsu norādīto e-pastu.

Lūdzam, pirms maksāt, pārliecināties vai jūsu  bērns ir saņēmis atļauju no sporta medicīnas ārsta par  dalību diennakts nometnē. Veicot maksājumu, OBLIGĀTI jānorāda bērna vārds, uzvārds, dzimšanas dati un sporta veids.

Ar izdrukātu maksājumu uzdevumu OBLIGĀTI 30 dienas pirms nometnes sākuma ir jāierodas Sporta pārvaldē un jāparaksta līgumu, ja tikai neesat jau izvēlējušies parakstīt līgumu elektroniski.

Ja Jūsu bērnam ir piemērots atvieglojums no Sociālā dienesta, lūdzam, izvēlēties vienu no pieciem statusiem, kurš attiecās uz Jūsu ģimenes statusu. Pēc tam nospiediet SAGLABĀT un neuztraucaties, ka paralēli atvērsies portāls latvija.lv. Reģistrēšanās dati ir saglabāti sistēmā.

Portālā www.latvija.lv Jums obligāti nepieciešams autorizēties un aizpildīt iesniegumu sociālajam dienestam, lai viņi varētu izvērtēt un sniegt savu atzinumu. Pēc Sociālā dienesta atzinuma, ar Jums sazināsies atbildīgā persona un aicinās parakstīt līgumu.                           

Līgumu būs iespējams parakstīt arī elektroniski!
Visa informācija, ko redzēsiet pēc reģistrācijas uz ekrāna, tiks nosūtīta arī uz Jūsu norādīto e-pastu. Ja nebūsiet saņēmuši e-pasta ziņojumu, pārbaudiet surogātpasta miskasti.

Ja viens bērns ir reģistrēts vairākās nometnēs, reģistrācijas brīdi Jums prioritāti atvērsies tā nometne, kura gaidāma kā pirmā.

Atgādinām, ka reģistrācija vasaras sporta nometnēm sāksies tad, kad atbildīgās valsts iestādes sniegs informāciju par nometņu rīkošanu noteikumiem! Tāpat atgādinām un vēršam uzmanību, ka sporta nometnes paredzētas tikai pilsētas sporta skolu audzēkņiem! Tiklīdz būs saņemta informācija no atbildīgajām iestādēm, informācija tiks publicēta. Esiet uzmanīgi un sekojiet līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā!