Šobrīd Daugavpilī

Vēl nedēļu ikviens var piedalīties “Jaungada skrējienā” Sporta ziņas

100
Vēl nedēļu ikviens var piedalīties “Jaungada skrējienā”

Decembris tradicionāli ir Jaungada skrējiena mēnesis mūsu pilsētā. Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad norisinās attālinātā formātā. Vēl nedēļu līdz 30.decembrim ir iespēja piedalīties skrējienā un gūt lieliskas emocijas gada nogalē!

Līdz 22.decembrim ir noskrietas 1505 reizes. 821 dalībnieks kopā ir veicis 4880,68 km garu distanci! Īpaši jāizceļ tas fakts, ka 7 dalībnieki un viena ģimene skrējienu ir veikuši katru dienu, kopš skrējiena sākuma- 9.decembra. Sīva cīņa notiek par garāko distanci sieviešu konkurencē. Šobrīd garākā distance sievietēm ir 27,27 km, savukārt, vīriešu grupā 42,42 km. Liels prieks par kuplo ģimeņu skaitu, kuras aktīvi iesaistās skrējienā un veido orģinālus noformējumus savām fotogrāfijām.

Atgādinām, ka savu šī gada skrējienu var veikt skrienot, soļojot vai nūjojot. Izveidotais maršruts jāiezīmē kartē (sporta aktivitāšu aplikācija telefonā, piem. Endomondo, Caynax Sports tracker utt.). Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts un  jāizmēra kopējais distances garums. Katrs dalībnieks var noskriet tikai vienu reizi dienā un informāciju par katru skrējienu jāsūta atsevišķi. Skrējienu var veikt līdz 29.decembra plkst. 24:00.  Rezultāti – dalībnieka vārdu, uzvārdu, vai komandas nosaukumu, kontakttālruni, kartē iezīmētu maršrutu (skrīnšotu no aplikācijas), fotogrāfijas, kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu jevgenijs.simonovs@daugavpils.lv. līdz 30. decembra plkst. 24:00.

Šogad Jaungada skrējiena galvenais mērķis ir kopīgiem spēkiem noskriet 2021 reizi!

Katrs skrējiena dalībnieks saņems savu Jaungada saldo balvu, savukārt, oriģinālākās, jautrākās un krāšņākās bildes īpašnieki saņems īpašas pārsteiguma balvas no organizatoriem. Pārsteiguma balvas saņems arī aktīvākais skrējējs un garāko distanču veicēji sieviešu un vīriešu grupā.

Veicot aktivitāti, stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi un noteikumi COVID-19 izplatības ierobežošanai.
Saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!