Šobrīd Daugavpilī

Vēl 3 dienas var pieteikt pretendentus "Gada sporta laureātam 2020" Sporta ziņas

322
Vēl 3 dienas var pieteikt pretendentus

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un daudzajiem ierobežojumiem sportā, arī šogad „Gada sporta laureātā” tiks atzīmēti un sumināti Daugavpils pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, izzināts pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums.

Šogad sportisti tiks apbalvoti 12 nominācijās: Gada uzlecošā zvaigzne; Gada sportists; Gada sportiste; Gada paraolimpiskais sportists/-e; Gada populārākais sportists; Labākais sporta seniors/-e; Gada sporta komanda; Gada treneris/e; Gada sporta skolotājs; Gada sporta pasākums; Radošā pieeja sporta aktivitāšu organizēšanā īpašos apstākļos; Balva par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā.

Pretendenti nominācijām var būt sportisti un viņu treneri, kuri 2020.gada laikā ar augstiem rezultātiem izcēlušies valsts un starptautiska mēroga sacensībās un tie kuri daudzu gadu garumā palīdz, popularizē un attīsta sportu mūsu pilsētā un ārpus tās.

Pieteikt kandidātus nominācijām var reģistrētas nevalstiskās un sporta organizācijas, Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde un pilsētas iedzīvotāji. Pieteikuma veidlapu un dokumentus skenētā veidā, kā arī papildus materiālus jāiesniedz uz e-pasta adresi: sport@daugavpils.lv ar norādi “Gada Sporta laureāts”, līdz 2021. gada 20. janvārim. Pieteikumi iesniedzami arī ar drošu elektronisko parakstu.                                                                                                  

Šogad, ievērojot visus piesardzības noteikumus, apbalvošanas pasākums klātienē nenorisināsies. Taču rezultāti tiks paziņoti video formātā 6.februārī, publicējot tos Sporta pārvaldes Facebook kontā un mājaslapā www.daugavpilssports.lv

Pieteikuma veidlapa pieejama šeit: PIETEIKUMA VEIDLAPA
Nolikums: GADA SPORTA LAUREĀTS 2020