Šobrīd Daugavpilī

Vasarā plāno organizēt 14 sporta nometnes Sporta ziņas

386

Neraugoties uz to, ka daudzas sportiskās aktivitātes un treniņi COVID-19 ierobežojumu dēļ šobrīd nevar notikt pilnā apjomā, Daugavpils Sporta pārvalde strādā pie tā, lai vasaras mēnešos bērni un jaunieši varētu apmeklēt sporta nometnes. Pilsētas sporta bāzēs paredzēts organizēt 6 diennakts un 8 dienas nometnes 1170  sporta skolu audzēkņiem. Taču precīzs dalībnieku skaits būs zināms, kad valdība oficiāli akceptēs nosacījumus nometņu rīkošanai.

Sakarā ar vīrusa izplatību un esošo situāciju valstī, reģistrācija nometnēm sāksies tad, kad atbildīgās valsts iestādes sniegs informāciju par nometņu rīkošanas noteikumiem. Tas varētu notikt maijā, pēc valsts svētkiem.     

Šogad nometņu organizēšanā būs arī jaunums: dalībnieku reģistrācijas elektroniskā sistēma, kura darbosies Sporta pārvaldes mājaslapā www.daugavpilssports.lv, sadaļā SPORTA NOMETNES. Šī sistēma atvieglos darbu vairākām iestādēm, kuras ir iesaistītas sporta nometņu organizēšanas procesā: Sociālajam dienestam, Daugavpils pilsētas pašvaldības un Daugavpils Universitātes aģentūrai "Daugavpils Sporta medicīnas centrs", kā arī Sporta skolām.

Ceļazīmju maksa kopš pērnā gada palika nemainīga: dienas nometnēs tā būs 50,00 EUR, diennakts nometnēs – 96,00 EUR. Bērniem no maznodrošinātajām un trūcīgajām ģimenēm paredzēti atvieglojumi.

Sporta pārvaldes speciālisti vērš īpašu uzmanību uz to, ka šogad, pēc reģistrācijas veikšanas, vecākiem 10 dienu laikā pirms nometnes sākuma obligāti būs jāierodas Sporta pārvaldē, lai parakstītu līgumu, līdzi ņemot izdrukātu maksājuma uzdevumu. Tiem vecākiem, kuriem ir izveidots drošs elektroniskais paraksts, būs iespēja līgumus parakstīt elektroniski.

Vecākus aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai un pirms reģistrācijas veikšanas iepazīties ar video instrukciju, kas tuvākajā laikā būs pieejama Sporta pārvaldes vietnes www.daugavpilssports.lv sadaļā SPORTA NOMETNES.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.