Šobrīd Daugavpilī

Tuvojas Jaungada skrējiena izskaņa! Sporta ziņas

97
Tuvojas Jaungada skrējiena izskaņa!

Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad norisinās attālinātā formātā un vēl divas dienas ikviens var iesaistīties un sniegt savu ieguldījumu kopīga mērķa sasniegšanai. Noskriet 2021 reizi!

Savu skrējiena distanci var veikt skrienot, soļojot vai nūjojot. Izveidotais maršruts jāiezīmē kartē (sporta aktivitāšu aplikācija telefonā, piem. Endomondo, Caynax Sports tracker utt.). Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts un  jāizmēra kopējais distances garums. Katrs dalībnieks var noskriet tikai vienu reizi dienā un informāciju par katru skrējienu jāsūta atsevišķi. Skrējienu var veikt līdz 29.decembra plkst. 24:00.

Rezultāti – dalībnieka vārdu, uzvārdu, vai komandas nosaukumu, kontakttālruni, kartē iezīmētu maršrutu (skrīnšotu no aplikācijas), fotogrāfijas, kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu jevgenijs.simonovs@daugavpils.lv. līdz 30. decembra plkst. 24:00.

Šogad Jaungada skrējiena galvenais mērķis ir kopīgiem spēkiem noskriet 2021 reizi!

Katrs skrējiena dalībnieks saņems savu Jaungada saldo balvu, savukārt, oriģinālākās, jautrākās un krāšņākās bildes īpašnieki saņems īpašas pārsteiguma balvas no organizatoriem. Pārsteiguma balvas saņems arī aktīvākais skrējējs un garāko distanču veicēji sieviešu un vīriešu grupā.

Veicot aktivitāti, stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi un noteikumi COVID-19 izplatības ierobežošanai.
Saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!