Šobrīd Daugavpilī

Turpinās pilsētas attālinātie čempionāti slēpošanā un zemledus makšķerēšanā Sporta ziņas

118
Turpinās pilsētas attālinātie čempionāti slēpošanā un zemledus makšķerēšanā

Lai gan turpinās dažādi ierobežojumi, kas skar arī sporta pasākumu norisi, šobrīd vēl izmantojot ziemīgos laikapstākļus, pilsētā turpinās divi attālinātie pilsētas čempionāti. Ikvienam ir iespēja vēl līdz 28.februārim piedalīties attālinātajā čempionātā zemledus makšķerēšanā un slēpošanā.

Zemledus makšķerēšanas sacensības notiek Lielajā Stropu ezerā. Attālinātajās sacensībās drīkst piedalīties visi makšķerēšanas sporta entuziasti, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un dzīves vietas. Visiem dalībniekiem jābūt derīgām makšķerēšanas kartēm un licencēm makšķerēšanai Lielajā Stropu ezerā.

Lielākais loms ir jānofotografē pie glābšanas stacijas Stropu 40 (orientieris “Sporta Pārvaldes” karogs) paredzētajā vietā uz speciāli izveidotas mērierīces. Zivs galva tiek novietota uz mērierīces 0 punkta, jānofotografē tā, lai visa zivs un tās garums (cm) būtu pilnībā redzams. Foto ar lomu, dalībnieka vārds, uzvārds, telefona numurs, ir jāiesūta uz ivars.caune@daugavpils.lv līdz 28.02.2021. plkst. 24:00;

NOLIKUMS

Attālinātās slēpošanas sacensības norisinās Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē. Sacensības notiek attālināti brīvajā stilā, kur dalībnieku  mērķis ir individuāli noslēpot Stropu aktīvās atpūtas trases teritorijā pēc iespējas lielāku distanci kilometros un metros noteiktajā laika posmā.

Veikto distanci katrs dalībnieks individuāli piefiksē ar GPS aplikācijas palīdzību viedierīcē (piem., Polar, Decathlon, Nike Run, Endomondo, u.c.). Iegūto rezultātu un datumu japiefiksē ar ekrānšāviņa (screenshoot) palīdzību, var pievienot bildi (pēc dalībnieka vēlēšanās) un jānosūta uz e-pastu: ivars.caune@daugavpils.lv- var sūtīt rezultātus katru dienu, bet ne vēlāk kā 3 dienas pēc distances veikšanas. Vēstulē jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, dzimšanas gads, tālruņa numurs, pārstāvētais klubs vai pilsēta.

NOLIKUMS

Attālinātajās sacensībās, stingri jāievēro Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra notiekumus Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”