Šobrīd Daugavpilī

Tukumā Daugavpilij lielākā uzvara vēsturē Sporta ziņas

467
Tukumā Daugavpilij lielākā uzvara vēsturē

Pie savas lielākās uzvaras Latvijas futbola Virslīgas čempionātā tikusi mūsu komanda BFC Daugavpils. Viesos ar 6:0 izdevās sagraut FK Tukums-2000 komandu. Divus vārtus komandas labā guva Andrejs Kovaļovs.

Pēc neveiksmīgajām sezonas pirmajām divām spēlēm Daugavpils devās izbraukumā uz Tukumu, kas pirmajās kārtās nespēja tikt pie punktiem. Jau no pirmajām minūtēm Daugavpils uzbruka daudz un aktīvi. Īpaši labi izskatījās Raivis Ķiršs, labas iespējas bija arī Činonso Oforam un citiem futbolistiem, bet pirmie vārti krita pirmā puslaika izskaņā. Pēc Kovaļova izpildītā stūra sitiena mājinieku vārtsargs atvairīja Džošua Akpudžes sitienu, bet bija bezspēcīgs pēc Aidovu Akintolas sitiena tālajā stūrī – 1:0.

Jau pašā otrā puslaika sākumā Ofors tika pagrūsts soda laukumā, bet piešķirto 11 metru sitienu nerealizēja Vugars Askerovs. Par laimi, jau pavisam drīz pēc Askerova piespēles precīzi bumbu vārtos raidīja Edgars Ivanovs, tādā veidā gūstot savus pirmos vārtus Virslīgas karjerā!

BFC Daugavpils – FK Liepāja 0:2

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Litvinskis, Akpudže, Akintola, Kovaļovs, Ķiršs, Ivanovs, Afanasjevs, Nagamatsu, Askerovs, Ofors.