Šobrīd Daugavpilī

Tradicionālais skrējiens “Daugavpils-Mežciems” norisināsies jau 55. reizi Sporta ziņas

413
Tradicionālais skrējiens “Daugavpils-Mežciems” norisināsies jau 55. reizi

Daugavpils pilsētas svētku jubilejas gadā arī tradicionālais skrējiens “Daugavpils-Mežciems” notiks jau 55. jubilejas reizi. Skrējiens, kurš aizsācies 1966.gadā un sevī nes daudz vēstures, notikumu un sporta, šogad notiks 26. septembrī.

Skrējiens šogad norisināsies jau 55.reizi, izskrienot Daugavpils pilsētu un tās ielas. Skrējiena mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku, kā arī skriešanas popularizēšanu kā tautas sportu Daugavpilī un Latvijā. Šogad skrējienā varēs startēt bērni, dodoties 200m vai 700 m skrējienā, lielākie aktīvisti varēs piedalīties 5 km skriešanas un nūjošanas distancē, kā arī 10 km distancē. Starts un finišs Vienības laukumā.

Pieteikšanās skrējienam un reģistrācija norisināsies līdz 20.09.2020., www.sportlat.lv
Bērnu skrējienā dalība ir bezmaksas. Tautas skrējienam (5 km) un nūjošanai reģistrējoties iepriekš, skrējiens ir bezmaksas. Reģistrējoties sacensību dienā, dalība skrējienā 20 EUR. Savukārt, 10 km distancei, reģistrējoties iepriekš, dalības maksa 10 EUR, skrējiena dienā dalības maksa 20 EUR.     

Skrējiena nolikums pieejams: DAUGAVPILS-MEŽCIEMS

Pats pirmais skrējiens notika no Medumiem līdz Daugavpilij un tajā piedalījās ap 70 dalībniekiem. Uz Medumiem visi devās kā varēja un no turienes jau skrēja līdz finišam- tas tolaik bija pie 6. vidusskolas. Pirmajā skrējienā bija viena- 16km distance bez vecuma grupām. Tieši V.Dribincevs bija tas, kurš darīja visu, lai skrējiens turpinātu notikt un kļūtu par pilsētas vienu no lielākajām sporta tradīcijām. Skrējiens kļuva populārs un tajā sāka piedalīties dalībnieki no Lietuvas, Baltkrievijas un Pēterburgas, tad arī sāka veidot dažādas distances un dalīt vecuma grupās. Sportistu entuziasms palīdzēja notikt šim skrējienam.