Šobrīd Daugavpilī

Sumināja Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus Sporta ziņas

323
Sumināja Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus

13. septembrī Daugavpils pašvaldībā sveica Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus, kuri pārstāvēja ne tikai Latviju, bet arī mūsu pilsētu.

Apbalvoti trīs izcili sportisti: Anastasija Kravčenoka (pludmales volejbols, 4. vieta), Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa, 5. vieta) un Jurijs Semjonovs (para peldēšana, 8. vieta), kā arī viņu treneri. Abas jaunietes un viņu treneri saņēma naudas balvas par panākumiem.

Pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš norādīja, ka mūsu sportistu sniegumam sekoja līdzi visa pilsēta. Lai gan šoreiz medaļas netika gūtas, tas tik un tā ir Daugavpils olimpiešu labākais rezultāts pēdējo 20 gadu laikā. Turklāt, katrs no viņiem ir gatavs turpināt cīnīties par olimpiskajiem tituliem arī 33. Olimpiskajās spēlēs Parīzē 2024. gadā.

Līdzās apbalvojumiem un pateicības vārdiem, notika arī diskusija par dažādu sporta veidu attīstības perspektīvām Daugavpilī. Pašvaldība plāno turpināt attīstīt sporta infrastruktūru, mazināt birokrātiju un ieviest motivējošo sistēmu treneriem. Titulētie sportisti, savukārt, pauda cerību, ka sporta sekcijās būs iespējams piesaistīt vairāk bērnu.

Pilsētas vadība novēlēja sportistiem veselību, izturību un visu izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Daugavpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa