Šobrīd Daugavpilī

Sportiskā garā aizvadīta Starptautiskā sieviešu diena Sporta ziņas

651
Sportiskā garā aizvadīta Starptautiskā sieviešu diena

8. martā, tieši Sieviešu dienā Daugavpilī notika Sieviešu Veselības diena, Sieviešu dienas Mamanet turnīrs un Sieviešu dienas hokeja spēle.

Sieviešu veselības diena notika Tirdzniecības centrā Ditton nams, kur ikvienam interesentam bija iespēja izmērīt savu asinsspiedienu un saņemt konsultāciju no Latvijas Sarkanā krusta darbiniekiem. Pēc veiksmīgas asinsspiediena izmērīšanas varēja izmēģināt dažādus trenažierus - airbike velotrenažieris, air runner skrejceliņš, concept2 trenažieris un sadarbībā ar Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas svarcelšanas nodaļu ikviens varēja izmēģināt savus spēkus svarcelšanā. Paldies par pasākuma atbalstu tirdzniecības centram Ditton nams, fitnesa klubam Best fit,  ziedu veikalam Latvijas roze, Daugavpils Kultūras pilij un Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas airēšanas nodaļai.

Pirmo reizi notika turnīrs Mamanet spēlē. MAMANET ir komandu sporta veids, kas balstīts uz volejbola noteikumiem, ar nelielām izmaiņām un modifikācijām - bumbu drīkst tikai ķert un mest.

Februāra mēnesī ikvienai dāmai bija iespēja apmeklēt bezmaksas treniņus Mamanet spēlē un izveidojot komandu piedalīties turnīrā. 8. martā uz turnīru pieteicās 8 komandas, 5 no Daugavpils un 3 no Rēzeknes novada. Paldies, par dalību Sieviešu dienas Mamanet turnīrā komandai Vizbulītes, BezĒ-1, Rowers team, Daugavpils Centra vidusskola, BezĒ-2. Apsveicam komandas ar iegūtām godalgotām vietām -  3.vieta 8. marts, 2.vieta Kapučino, 1.vieta un pirmais Sieviešu dienas Mamanet turnīra kauss aiziet pie komandas MaDāmas.

Pasākums notika sadarbībā ar Daugavpils Sporta un fiziskās attīstības klubu SUFA klubs.

Par labu tradīciju ir kļuvis Sieviešu dienas Hokeja turnīrs. Šogad turnīrā piedalījās 2 komandas  Hockey moms un Riekstiņš.

Spēle tikai aizvadīta formātā 4:4 bez vārtsarga. Enerģiskā un draudzīgā atmosfērā tika aizvadīta spēle, kurā uzvaru guva komanda Hockey Moms.

Paldies ikvienai dalībniecei par dalību sieviešu dienas aktivitātēs! 

Vairāk foto ŠEIT