Šobrīd Daugavpilī

Sporta bāze "Dzintariņš" darbojas paaugstinātas sanitārās drošības režīmā Sporta ziņas

308

Katru vasaru sporta bāzē "Dzintariņš" Stropos tiek organizētas vasaras nometnes mūsu pilsētas jaunajiem sportistiem. Šogad koronavīrusa pandēmijas dēļ organizatoriem bija jāuzliek daudzi ierobežojumi, lai aizsargātu bērnus, viņu vecākus un darbiniekus. Neskatoties uz to, šobrīd bāzē nodarbojās vairāk nekā 100 zēnu un meiteņu, kas ir tikai par ceturtdaļu mazāk par maksimālo skaitu.

Visām četrām grupām, kurās nodarbojas ar boksu, brīvo cīņu, grieķu un romiešu cīņu un svarcelšanu, ir savs grafiks un viņi darbojas atsevišķi, bez saskarsmes treniņu laikā un arī ne pēc tam. Regulāri notiek virsmu dezinfekcija –inventāra un kopējo zonu tīrīšana. Tam strikti seko arī paši treneri. Katra grupa nāk uz kopmītnēm no dažādām ieejām, kur ir uzstādīti rokas dezinfektori.

Viens no drošības pasākumiem bāzē “Dzintariņš” ir pilnīga kontaktu izslēgšana starp bērniem un viņu vecākiem līdz nometnes beigām - komunikācija notiek tikai attālināti. Tādēļ viņi tiek aicināti būt pacietīgiem un neapdraudēt gan bērnu, gan arī sporta bāzes darbinieku veselību.

Daugavpils pilsētas domē strādā pie pilsētas sporta infrastruktūras attīstības. Tādēļ atsevišķas pašvaldības darba grupas ietvaros tiek apsvērtas iespējas uzlabot sporta bāzi "Dzintariņš". Galvenais ilgtermiņa mērķis, kuru izceļ deputāti un speciālisti, ir sporta bāzes darbība visa gada garumā, nodrošinot visu nepieciešamo gan vietējiem sportistiem, gan atlētiem no citam pilsētām.

Daudzas no "Dzintariņa" bāzes ēkām ir novecojušas, un tās ir jānojauc vai pilnībā jāatjauno. Šis jautājums tiks risināts pa posmiem, sākot ar jaunas lielas ēdnīcas projektēšanu un turpinot ar ideju par jaunu iekštelpu sporta zāli, līdz ar kuru būs jāpaplašina  esošo kopmītni. Tas viss ļaus palielināt bāzes kapacitāti par 50 un vairāk cilvēkiem un padarīs to pievilcīgāku dažādu sporta disciplīnu pārstāvjiem.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: