Šobrīd Daugavpilī

Smagā spēlē uzvarēta Metta Sporta ziņas

381
Smagā spēlē uzvarēta Metta

Pilnu emociju gammu sagādāja futbolisti un tiesnešu brigāde Optibet futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē, kurā mūsu BFC Daugavpils ar rezultātu 4:2 pieveica FK “Metta”. Pirmā puslaika izskaņā tiesneši strīdīgā epizodē ne tikai piešķīra 11 metru soda sitienu uz mūsu vārtiem, bet arī noraidīja mūsu komandas aizsargu.

Spēli pret Mettu Daugavpils iesāka ļoti sparīgi un jau pirmajās minūtēs uzbruka vairāk. Jau 15. minūtē nobrieda pirmie vārti, kad pēc Stanislava Ņečiporenko piespēles soda laukumā veikli divus pretiniekus apspēlēja Činonso Ofors, panākot 1:0. Jau pēc divām minūtēm Valerijs Afanasjevs eleganti realizēja paša nopelnīto soda sitienu – 2:0. 33. minūtē atkal uzmanības centrā bija Afanasjevs, tomēr šoreiz viņa sitiens tika bloķēts un pirmais pie atlēkušās bumbas tika Raivis Ķiršs. Raivis izdarīja ļoti spēcīgu sitienu ar kreiso kāju, tādā veidā gūstot savus pirmos vārtus Virslīgas karjerā!

Diemžēl jau pēc minūtes par pēdējās cerības sodu tika noraidīts Džošua Akpudže, bet daudz lielāku neizpratni izraisīja piešķirtais 11 metru soda sitiens, jo pārkāpums acīmredzami bija veikts ārpus soda laukuma. Metta piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja (Krollis) un intriga atkal atgriezās. Līdz puslaika beigām rīdzinieki izveidoja vairākus bīstamus momentus, bet rezultāts vairs nemainījās.
47 minūtē Daugavpils atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Lielisku stūra sitienu izpildīja Afanasjevs un vārtu priekšā bumbu vārtos ieraidīja Ofors. Turpinājumā Metta vairāk kontrolēja bumbu, tomēr iespējas izcelties bija abām vienībām. Abpusēji aktīvā mačā punktu spēlei pielika Krollis, kurš 77. minūtē panāca 2:4. Metta izmisīgi centās atgūt vēl kādus vārtus, bet bez rezultāta.

BFC Daugavpils – FK Metta 4:2

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Litvinskis, Akpudže, Akintola, Kovaļovs, Ķiršs, Ivanovs, Nečiporenko, Afanasjevs, Iļjins, Ofors.