Šobrīd Daugavpilī

Skolām ir iespēja pieteikties “Ghetto Games Skolu tūrei” Sporta ziņas

146
Skolām ir iespēja pieteikties “Ghetto Games Skolu tūrei”

Ghetto Games 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem rezultātiem, veidojot ielu futbola turnīrus Eiropā un lielisku sezonu Latvijā. Ne tikai Rīgas, bet arī Daugavpils, Ventspils, Valmieras un citu pilsētu jauniešiem Ghetto Games nav svešs. Katru vasaru palielinās dalībnieku skaits no visas Latvijas.

Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību, Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda, diskusijas un tiek sniegta informācija, kā katrs Latvijas jaunietis var darboties Ghetto Games, pat ja sports ir uz Jūs.

Šobrīd, pēc pandēmijas laikā piedzīvotajiem ierobežojumiem, daudziem skolēniem ir ļoti grūti komunicēt un atgriezties klātienes komunikācijā. Tikpat svarīgi ir būt arī aktīviem, jo sports palīdz katra mentālajai veselībai. Tāpēc Ghetto Games piedāvā iespēju viesoties Latvijas skolās, lai pavadītu aktīvu sporta stundu, iepazītu Ghetto Games kustību un personību stāstus šajā kustībā. Protams, iespējas jauniešiem darboties Ghetto Akadēmijā, kas ir neformālā jauniešu skola, kurā skolēni/jaunieši apgūst dzīves skolu!
Šī gada pieteikšanās notiek no 3.-11. septembrim. Pieteikties tiek aicināti skolēni no
4.-12.klasei, kā arī pieteikuma anketa aicina skolēnus nofilmēt pieteikuma video. Video var izpausties skolas radošums!

2021.gadā Ghetto Games viesojās vairāk kā septiņās Latvijas skolās, kuru jaunieši pēc tam aktīvi iesaistījās Ghetto Games Akadēmijā! Šajā skolu tūrē viesosimies 14 Latvijas skolās, tāpēc, skolas, izaicinājums Jums!

Pieteikumu meklē šeit