Šobrīd Daugavpilī

SESTO REIZI AIZVADĪTAS "WDSF DAUGAVPILS OPEN" SACENSĪBAS SPORTA DEJĀS Sporta ziņas

192
SESTO REIZI AIZVADĪTAS

Sestdien, 1. jūnijā, Daugavpils Olimpiskajā centrā sesto reizi  norisinājās “WDSF Daugavpils Open” sacensības. Sacensības tika rīkots sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādi “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” un Latvijas Sporta deju federāciju.

Šo sacensību ietvaros norisinājās Latvijas Kauss junioriem, Eiropas reitinga jeb Eiropas Gran Prix bērniem un junioriem, kā arī Pasaules reitinga sporta deju sacensības jauniešiem. Sacensībās visas dienas garumā piedalījās vairāk nekā 330 dalībnieki no visām Latvijas pilsētām, kā arī tika uzaicināti dejotāji no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Čehijas, Somijas un citām tuvējām valstīm.

Skatītājiem sacensību vakara daļā junioru dejotāju sacensību gars radīja mazliet spraiguma un dinamikas, bet lielāko Pasaules līmeņa dejotāju meistarības valdzinājums dāvināja neaizmirstamus mirkļus. Sacensību organizators grib pateikt sirsnīgu pateicību par atbalstu sportistiem visiem Daugavpils iedzīvotājiem pasākumā klātienē.

Sacensības sporta dejās mūsu pilsētā popularizēja Daugavpili Latvijas līmenī, kā arī palīdzēja attīstīt un iedvesmot visus jaunos dejotājus un sportistus.