Šobrīd Daugavpilī

Šāvēju rezultāti Latvijas kausa I etapā Sporta ziņas

299
Šāvēju rezultāti Latvijas kausa I etapā

Nedēļas nogalē Ādažu šautuvē norisinājās Latvijas kausa izcīņas 1.posms lietišķajā šaušanā. Šajā posmā Daugavpils vārdu devās aizstāvēt arī mūsu pilsētas šāvēji.

Pirmajā vingrojumā šaušanā no 25m distances ar kaujas ieroci, Daugavpils komanda ieguva 1.vietu.  Komandā startēja Eduards Puzo ( individuālajā konkurencē 11.vieta), Juris Ancāns (individuāli 4.vieta), Andris Vagalis (individuāli 6.vieta) un Vija Vagale (sieviešu konkurencē 8.vieta).

Vīriešu konkurencē piedalījās 46 dalībnieki, sieviešu grupā 14 šāvējas un kopā 14 komandas.

Otrajā vingrojumā šaušanā no 25m distances, 30 šāvieni Daugavpils komanda ierindojās 3.vietā. Eduards Puzo individuālajā konkurencē ieguva 6.vietu, Juris Ancāns 14.vietu, Andris Vagalis 16.vietu un Vija Vagale individuālajā sieviešu konkurencē izcīnīja 4.vietu.

Šaušanā ar bisi no 50m distances Daugavpils komandai 2.vieta.  Andris Vagalis, izpildot sporta meistara normatīvus, ieguva 3.vietu. Aivars Driņgis ieguva 8.vietu un izpildīja sporta meistara kanditāta normatīvus. Vlads Butkis izpildīja 1.sporta klasi un ieņēma 11.vietu. Savukārt, sieviešu konkurencē Vija Vagale ieguva 3.vietu.

Otrais posms norisināsies 5.septembrī Ādažos, paralēli arī Latvijas čempionāts lietišķajā šaušanā.