Šobrīd Daugavpilī

SACENSĪBĀS ZEMLEDUS MAKŠĶERĒŠANĀ TIKS NOTEIKTI MEISTARĪGĀKIE ZVEJNIEKI Sporta ziņas

484
SACENSĪBĀS ZEMLEDUS MAKŠĶERĒŠANĀ TIKS NOTEIKTI MEISTARĪGĀKIE ZVEJNIEKI

Ar mērķi popularizēt makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī, lai daudzveidotu Daugavpils iedzīvotāju un viesu brīvā laika pavadīšanas iespējas, 24.februārī uz Lielā Stropu ezera norisināsies Daugavpils atklātās sacensības zemledus makšķerēšanā 2024.

Reģistrācija sacensībām notiks uz vietas sacensību dienā no plkst. 9.00-9.45. Sacensībās drīkst piedalīties visi makšķerēšanas sporta entuziasti. Svarīgi - visiem dalībniekiem jābūt derīgām makšķerēšanas kartēm un licencēm makšķerēšanai Lielajā Stropu ezerā. Dalība sacensībās ir bezmaksas un norisinās individuālajā konkurencē. Dalībnieki tiek dalīti divās vecuma grupās - līdz 16 gadu vecumam un dalībnieki, kas vecāki par 16 gadiem.

Trīs labākie makšķernieki tiks noteikti individuālajā ieskaitē katrā no sekojošām nominācijām: pēc kopējā zivju svara,  pēc zivs svara, bērnu kategorija līdz 16 gadiem pēc kopējā zivju svara. Vienāda svara gadījumā uzvarētājs ir tas, kurš noķēris lielāko zivi. Pirmo 3 (trīs) vietu ieguvēji katrā nominācijā tiks apbalvoti ar medaļām un balvām.

Aicinām visus dalībniekus rūpīgi iepazīties ar sacensību NOLIKUMU.

Neatbilstošu laikapstākļu dēļ, sacensības var tikt atceltas, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai mūsu informācijas kanālos - Facebook - Daugavpils ir sports, Instagram - @daugavpils_ir_sports, kā arī mājas lapā.