Šobrīd Daugavpilī

RFS zaudējums pēdējās sekundēs Sporta ziņas

279
RFS zaudējums pēdējās sekundēs

Ļoti saspringtu un sāpīgu zaudējumu svētdienas vakarā piedzīvoja mūsu futbolisti, kuri kompensācijas laika pēdējās sekundēs ielaida vārtus pret RFS – 1:2. Mūsu komandas labā ar vārtu guvumu atzīmējās Kirils Makejevs, kuram tie bija ceturtie vārti sezonā.

Spēlē pret RFS Daugavpils komandai nevarēja palīdzēt no RFS īrētie Maksims Toņiševs un Marko Regža, bet vēl vairāki futbolisti bija spiesti izlaist maču savainojumu dēļ. Pirmo reizi pamatsastāvā laukumā izgāja Oļģerts Raščevskis, bet pirmo spēli pēc vairāk nekā gada pārtraukuma mūsu komandas rindās aizvadīja Ričards Žaldovskis, kurš tiks īrēts no “Metta” līdz sezonas beigām.

Spēles sākums izvērtās ļoti neveiksmīgs, jo jau 3. minūtē RFS pēc stūra sitiena atklāja rezultātu, kad ar galvu precīzi sita Žiga Lipuščeks. Kopumā jāsaka, ka RFS auguma pārsvars bija visnotaļ iespaidīgs, tādēļ standartsituācijas Daugavpilij sagādāja lielas problēmas. Pirmajā puslaikā RFS ļoti daudz kontrolēja bumbu, tomēr bīstamu momentu nebija daudz un mūsu vārtsargs Ivans Dubodelovs spēlēja droši.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīgs scenārijs pirmajā puslaikā redzētajam. RFS bieži kontrolēja bumbu, sāka uzbrukt arvien vairāk, bet galvenās briesmas radās pēc centrējumiem soda laukumā, kur mājinieki dominēja otrajā stāvā. Kopējiem spēkiem izdevās vairākās epizodēs izglābties un 77. minūtē Daugavpils varēja gavilēt. Andrejs Kovaļovs veica lielisku centrējumu, pēc kura bumbu vārtos pārvirzīja Kirils Makejevs – 1:1!

RFS metās glābt spēli un izveidoja virkni momentu. Vairākkārt bumba atsitās pret stabu un pārliktni, vairākas reizes glāba Dubodelovs, bet vienā no epizodēm aukstasinīgi vārtu priekšā nospēlēja aizsargs Akintola. Visi spēki tika mesti aizsardzībā, tomēr kompensācijas laika pēdējās sekundēs RFS pēc kārtējā centrējuma tika pie iespējas izdarīt sitienu no 10 metriem un Artūrs Zjuzins nodrošināja uzvaru favorītiem – 2:1..

Nākamo spēli Daugavpils aizvadīs 23. augustā, kad viesos tiksies ar Ventspili.

RFS – BFC Daugavpils 2:1 (1:0)

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Iļjins, Cucurs , Akpudže, Akintola, Ivanovs, Orazovs, Afanasjevs, Makejevs, Kovaļovs, Raščevskis.

Uz maiņu: Petriks, Timofejevs, Žaldovskis, Miņins.