Šobrīd Daugavpilī

Pēdējā pārbaudē 3:3 pret RFS Sporta ziņas

361
Pēdējā pārbaudē 3:3 pret RFS

10. jūnijā pēdējā pārbaudes spēli pirms Optibet futbola Virslīgas aizvadīja BFC Daugavpils galvenā komanda. Rezultatīvā spēlē 3:3 pret Latvijas vicečempioni RFS. Vārtus mūsu komandas labā guva trīs dažādi futbolisti.

Arkādijas futbola stadionā uz labas kvalitātes zālāja Daugavpils iesāka ar ļoti bīstamu uzbrukumu, bet uzreiz vēl asāks prettrieciens arī rīdziniekiem. Pamazām bumbas kontroli pārņēma RFS, kas arī atklāja spēles rezultātu, kad no vārtu priekšas precīzs bija Darko Lemajičs. Puslaika otro pusi labāk aizvadīja Daugavpils, kad pēc Vugara Askerova piespēles ar galvu bumbu vārtos ieraidīja Činonso Ofors. Pēc pirmā puslaika 1:1.

Otrā puslaika ievadā RFS bija ļoti aktīvi un pēc Maksima Toņiševa centrējuma bumbu vārtos ieraidīja Artūrs Zjuzins. Drīz vien pretinieka rupju kļūdu pie saviem vārtiem izmantoja viesi – Askerovs piespēlēja, bet Valerijs Afanasjevs trieca bumbu zem vārtu pārliktņa. Pēc gūtajiem vārtiem mūsu komanda izveidoja virkni lielisku momentu, uzbrukuma smailē nonākot Andrejam Kovaļovam, Oforam un Raivim Ķiršam. Tomēr vārtus guva Viktors Litvinskis. Viss sākās ar izpildītu stūra sitienu, pēc kura Aidovu Akintola trāpīja pa pārliktni, bet pirmais bija atlēkušās bumbas bija Litvinskis – 3:2.

Mūsu komandas rindās ar katru minūti laukumā devās arvien jaunāks sastāvs un RFS spiediens pieauga, noslēdzoties ar skaistu sitienu tālajā stūri no 16 metriem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:3.

Jau 15. jūnijā savā laukumā Daugavpils uzņems Liepāju, tādā veidā atklājot sezonu. Skatītājiem spēli gan apmeklēt nebūs atļauts drošības apsvērumu dēļ.

RFS – BFC Daugavpils 3:3

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Cucurs, Akintola, Akpudže, Litvinskis, Afanasjevs, Ivanovs, Kovaļovs, Ķiršs, Askerovs, Ofors.

Uz maiņu: Skrinda, Adžetijs, Raščevskis, Lizunovs, Timofejevs.