Šobrīd Daugavpilī

Pavasarī tika iedegtas Dinaburgas zvaigznes Sporta ziņas

118
Pavasarī tika iedegtas Dinaburgas zvaigznes

Maija beigās Daugavpilī, 15.vidusskolas sporta zālē, notika Olimpiskās taekvondo sacensības “DINABURG’S STARS 2022”.

Turnīrā piedalījās vairāk nekā 100 sportisti no Daugavpils, Rīgas, Jelgavas un Mārupes. Sacensības bija paredzētas iesācējiem un pieredzējušiem sportistiem. Dalībnieku vecums ir no 5 līdz 15 gadiem. Turnīrā piedalījās gan zēni, gan meitenes. Daudziem šīs bija pirmās sacensības, kurās bija iespēja novērtēt paveikto aizvadītajā mācību gadā. Cīņas notika trīs laukumos, un uzvarētāju noskaidrošanai tika izmantota elektroniskā punktu skaitīšanas sistēma.

 Atgādinām, ka saskaņā ar Olimpiskā taekvondo noteikumiem uzvar sportists, kuram ir vairāk punktu 3 kārtās. Par veiksmīgu sitienu protektorā - 1 punkts, par sitienu ar kāju - 2 punkti, par sitienu ar kāju augšējā līmenī - 3 punkti, par sitienu ar rotāciju + 2 punkti. Speciāla elektroniskā sistēma reģistrē punktus, ņemot vērā sportistu svaru un vecumu. Iesācējiem bija efektīvās zonas ierobežojums, tikai korpusā.

 Visi sportisti, pat paši mazākie, izrādīja gribu uzvarēt un parādīja labu treniņu līmeni. 

Apsveicam visus turnīra uzvarētājus un čempionus un novēlam arī turpmāku izaugsmi sportiskā meistarībā.

Īpaša pateicība Daugavpils Sporta pārvaldes vadībai par palīdzību turnīra organizēšanā.

 

Mūsu sportistiem priekšā gaidāmas vasaras sporta nometnes, kā arī sacensības Rīgā un Varšavā. 20.augustā mūsu pilsētā notiks  tradicionālais “Astankova kausa” izcīņas turnīrs, kas ir veltīts austrumu cīņas mākslas meistaram un Daugavpils taekvondo dibinātajam Aleksandram Astankovam. Un augusta beigās Tallinā notiks Eiropas klubu čempionāts, kurā plāno piedalīties mūsu pilsētas izlase.

 

Vairāk informācijas par kluba dzīvi mājaslapā: www.jitae.lv