Šobrīd Daugavpilī

Pārbaudes spēlē Lietuvā izcīnījām uzvaru Sporta ziņas

318
Pārbaudes spēlē Lietuvā izcīnījām uzvaru

Gatavojoties Optibet futbola Virslīgas atklāšanai, BFC Daugavpils futbolisti viesos sestdien ar 1:0 pārspēja FK “Jonava”. Vienīgos vārtus otrā puslaika sākumā guva uz pārbaudes laiku piesaistīts spēlētājs.

Ņemot vērā to, ka Lietuvā aizvadītajā nedēļas nogalē iesākās augstākās līgas čempionāta spēles, mūsu komanda sacentās ar Lietuvas 1. līgas komandu FK “Jonava”. Uz spēli Lietuvā devāmies ar gados jaunu sastāvu, jo joprojām tiek meklēti risinājumi vairāku leģionāru atbraukšanai no ārzemēm. Šī iemesla dēļ spēles gaitā laukumā devās divi 2004. gadā dzimušie futbolisti, bet pēc krustenisko saišu plīsuma beidzot laukumā atgriezās Leonids Truskovskis, kurš nebija spēlējis veselu gadu.

Spēles kvalitāti lielā mērā ietekmēja ļoti spēcīgais vējš. Pirmajā puslaikā mūsu komanda spēlēja pret vēju, kas iespaidoja piespēļu kvalitāti, tomēr pat tas netraucēja izveidot četras lieliskas iespējas gūt vārtus. Izgājieni viens pret vienu bija Vugaram Askerovam un Oforam Činonso, tomēr neviens no viņiem vārtus neguva. Ar skaistu sitienu pa vārtu stabu izcēlās Valerijs Afanasjevs, bet vienā epizodē tiesnesis nepiešķīra drošu 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem. Lietuvas futbolisti centās ātri pāriet no aizsardzības uzbrukumā, bet līdz bīstamam noslēdzošajam sitienam viņiem tikt neizdevās.

Otrā puslaika sākumā mūsu treneri veica vairākas maiņas un pēc lieliska Oļģerta Raščevska reida pa kreiso malu tika atklāts spēles rezultāts. Bumbu vārtos no soda laukuma vidus ieraidīja pārbaudāmais futbolists.

Ar katru minūti laukumā tika sūtīts arvien jaunāks sastāvs, tomēr spēles kvalitāti tas būtiski neiespaidoja. Mūsu komandai radās vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet vienreiz mūs no vārtu zaudējuma glāba Ņikita Šaraņins. Jāpiemin, ka tiesnesis atkal nepiešķīra acīmredzamu 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem, kad tika nogāzts Raščevskis.

Tiek plānots, ka mūsu komanda pirms jaunās sezonas sākuma varētu aizvadīt vēl vienu pārbaudes spēli, bet šobrīd pretinieks vēl nav zināms.

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Cucurs, Akintola, Litvinskis, Kovaļovs, Afanasjevs, Ivanovs, Adžetijs, pārbaudāmais spēlētājs, Ofors, Askerovs.

Uz maiņu: Šaraņins, Mikšto, Skrinda, Lizunovs, Mihaļcovs, Truskovskis, Raščevskis, Rodčenko, Timofejevs.