Šobrīd Daugavpilī

Par godu Daugavpils pilsētas jubilejai noskrieti 3480,82 km! Sporta ziņas

112
Par godu Daugavpils pilsētas jubilejai noskrieti 3480,82 km!
Šogad, kad pilsētas svētki tika svinēti neierasti savādāk, arī Daugavpils Sporta pārvalde vēlējās sniegt iespēju sportistiem un aktīviem cilvēkiem iekrāsot šo svētku nedēļu. No 1. līdz 7.jūnijam ikvienam bija iespēja piedalīties ar savu skrējienu akcijā “745 km manai Pilsētai”.
 
Akcijas mērķis bija kopīgiem spēkiem skrienot, par godu mūsu pilsētai savākt kopā 745 kilometrus garu distanci. Īpaši jāatzīmē, ka 745 km tika noskrieti jau 2.jūnija pēcpusdienā. Kas, savukārt, tikai vēlreiz apliecina to, ka Daugavpils pilsētā ir ļoti aktīvi un aizrautīgi cilvēki, kuri gatavi iesaistīties dažādās aktivitātēs un sveikt savu pilsētu jubilejā. Savukārt, visas akcijas laikā no 1. līdz 7.jūnijam akcijas 511 dalībnieki izveidoja 3480,82 km garu jubilejas skrējienu par godu Daugavpils pilsētas svētkiem.

Liels prieks, ka savus skrējiena rezultātus sūtīja ne tikai no Daugavpils pilsētas, bet arī no citām pilsētām un valstīm. Skrējiena rezultāti tika saņemti arī no Anglijas un Vācijas. Kopā ar rezultātiem akcijas dalībnieki sūtīja arī sveicienus gan pilsētai, gan pilsētas iedzīvotājiem.

Paldies ikvienam akcijas dalībniekam un līdzjutējam, kurš piedalījās un sniedza savu rezultātu lielajā jubilejas skrējienā!
Par medaļu saņemšanu ar akcijas dalībniekiem tuvākajā laikā sazināsies personīgi.