Šobrīd Daugavpilī

NOSKAIDROTI LATVIJAS ČEMPIONI JUNIORIEM UN JAUNIEŠIEM Sporta ziņas

366
NOSKAIDROTI LATVIJAS ČEMPIONI JUNIORIEM UN JAUNIEŠIEM

Piektdien un sestdien 02.07-03.07.2021 Ogrē notika Latvijas čempionāti divās vecuma grupās – junioriem (U20) un jauniešiem (U18). Sacensības bija ne tikai ar šogad neapšaubāmi kuplāko dalībnieku pulku, bet arī ar daudziem dažāda ranga rekordiem. Divu dienu sacensībās uzvarētājiem un arī godalgoto vietu ieguvējiem tika pasniegti 80 medaļu komplekti – sacensības notika 20 disciplīnās katrā no vecuma grupām.

Pirmajā dienā Ņikita Bogdanovs (treneris Andrejs Domaņins) uzvarēja Latvijas čempiona titulu 1500 metru skrējienā ar rezultātu 3.59.77.

Otrajā dienā Viktorija Popovičeva (trenere Gaļina Kozireva) izcīnīja 1.vietu trīssoļlēkšanā ar rezultātu 12 metri 36 cm. Veronika Masjuka (treneris A.Domaņins) izcīnīja 2.vietu 3000 metru skrējienā ar rezultātu 11.20.26. Un Etjens Beļašovs (treneris A.Domaņins) izcīnīja 2.vietu 400 metru barjerās ar rezultātu 55.50 un uzvarēja Latvijas čempiona titulu 800 metru skrējienā ar rezultātu 1.54.17. Visiem četriem sportistiem būs iespēja pārstāvēt Latvijas izlasi un piedalīties Baltijas čempionāta.

Kā arī 30. jūnijā Ogrē notika Maxima kauss U-16 grupā, kur Ernests Baleiko (treneris A.Domaņins ) izcīnīja 3.vietu 300 metru barjerās ar rezultātu 46.52.

Vēl 15.un 16.jūnijā Lietuvas pilsētā Marijampolē norisinājās starptautiskās sacensības vieglatlētikā Sūduva kauss. Sacensībās piedalījās vieglatlēti no Lietuvas, Latvijas un Polijas, tai skaitā Daugavpils sporta skolas vieglatlēti. Spītējot vasaras laika apstākļiem, mūsu vieglatlēti spēja sasniegt augstus rezultātus, kā arī vairākus personīgos rekordus.

Etjens Viktors Beļašovs - 400 metri ar rezultātu 50.01 - 1. vieta.

Ņikita Bogdanovs - 400 metri ar rezultātu 50.49 - 2.vieta.

Otrā sacensību dienā: Etjens Viktors Beļašovs 400m/b - 55.27 - 1. vieta un 800 metros ar rezultātu 1.53.39 - 3.vieta.

Un Ņikita Bogdanovs 800 metros ar rezultātu - 1.52.89 - 2.vieta.

Paldies treneriem Andrejam Domaņinam un Gaļinai Kozirevai un sportistiem par neatlaidību un augstajiem rezultātiem, neskatoties uz laikapstākļiem.