Šobrīd Daugavpilī

Ledus hallē notiek pilotprojekts ar mērķi atjaunot jauno sportistu treniņus Sporta ziņas

883

Lai ieviestu un pārbaudītu praksē jauno epidemioloģiski drošu sporta sacensību un iekštelpu sporta treniņu modeli, visā Latvijā tiek realizēts pilotprojekts, kura ietvaros ledus hallēs (iekštelpu slidotavās) notiek speciāli pārbaudes treniņi hokeja, daiļslidošanas un šorttreka bērnu un jauniešu sporta grupās. Šādas nodarbības tiek rīkotas arī Daugavpils ledus hallē, kur uz ledus vienlaikus drīkst iziet ne vairāk par 20 cilvēkiem, ieskaitot jaunos sportistus un trenerus, kuri var trenēties ne ilgāk par vienu stundu.

Šāds nodarbību formāts ir nepieciešams gan informācijas iegūšanai no dažādām ledus hallēm, gan slidošanas prasmju atgūšanai. Līdz šim brīdim slīpēt meistarību bija iespējams tikai ārtelpās. Šobrīd plānots, ka sporta skolu audzēkņi varēs uzsākt pilnvērtīgas nodarbības no 5. jūlija.

Jāatzīmē, ka nodarbības Ledus hallē tagad var notikt ērtākos apstākļos. Pirmkārt, lai uzturētu ledu labā stāvoklī,  izremontētas saldēšanas iekārtas. Otrkārt, pavisam nesen vecās lampas  nomainītas pret jauniem LED gaismekļiem, kas spēj darboties četros režīmos - standarta, ekonomiskajā, pasākumu režīmā un ar atbalstu profesionālai video filmēšanai.

Ņemot vērā Covid-19 situācijas uzlabošanos, Ledus halles vadība neizslēdz, ka drīzumā iestāde varētu atsākt publiskās slidošanas pakalpojumu ar ierobežotu cilvēku skaitu. Plašāku informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 654-57925.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.