Šobrīd Daugavpilī

Latvijas komandai sudrabs Eiropas jaunatnes līgas finālturnīrā šaušanā Sporta ziņas

265
Latvijas komandai sudrabs Eiropas jaunatnes līgas finālturnīrā šaušanā

No 29. septembra līdz 1.oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapešā norisinājās Eiropas Jaunatnes līgas finālturnīrs šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.


Šaušanā ar pneimatisko pistoli Latviju Eiropas Jaunatnes līgas finālturnīrā pārstāvēja Daugavpils sporta skolas audzēkņi Anastasija Goršelatova (treneris Dmitrijs Vasiļujevs) un Deniss Trikoličs (trenere Jevgenija Goršalatova). Jaunatnes līgas sacensības norisinās tikai komandu vērtējumā. Finālturnīram varēja pieteikt sešus sportistus, bet katrā startā komandas sastāvā jāpiesaka četri sportisti.


Savās apakšgrupās sacensībās Latvijas komanda vinnēja visus savus sāncenšus – Polijas sportistus (26 pret 22), Spāniju (30 pret 18) un Zviedriju (31 pret 17), tādējādi gūstot tiesības Eiropas Jaunatnes līgas finālturnīrā ar otrās apakšgrupas uzvarētāju – Itālijas komandu – cīnīties par zelta medaļām.
Sacensībā par zelta medaļām Itālijas jaunieši ar rezultātu 82 pret 54 bija spēcīgāki.   Latvijas jaunieši izcīnīja godpilno 2. vietu un sudraba medaļas.