Šobrīd Daugavpilī

KOMANDA “KALUPE” PLŪC UZVARAS LAURUS PILSĒTAS ČEMPIONĀTĀ BASKETBOLĀ Sporta ziņas

858
KOMANDA “KALUPE” PLŪC UZVARAS LAURUS PILSĒTAS ČEMPIONĀTĀ BASKETBOLĀ

Ir noslēdzies Daugavpils atklātais čempionāts basketbolā. 6. un 7.decembrī tika aizvadītas čempionāta izšķirošās spēles par medaļām.

6.decembrī tika aizvadīta spēle par 3.vietu, kurā tikās komanda Augšdaugavas veči pret SIA Kadaki. Esot vadībā visu četru periodu garumā, Augšdaugavas veči guva uzvaru pār pretiniekiem ar rezultātu 91:70. Par komandas Augšdaugavas veči labāko spēlētāju tika atzīts Eriks Kreipāns, savukārt komandā SIA Kadaki – Zintis Saulītis.

Finālā par čempiona titulu cīnījās komandas Kalupe pret Daugavpils/Krāslava U19. Līdzjutējiem bija iespēja vērot patiesi saspringtu spēli, kurā vadībā izvirzījās te viena, te otra komanda. Vērts atzīmēt, ka dažos momentos komanda Kalupe zaudēja pretiniekiem 10-15 punktus. Spēles pēdējās piecās minūtēs rezultāts arī nebija daudzsološs priekš Kalupes komandas, jo vadībā bija pretinieki. Tomēr, savācot pēdējos spēkus un tiecoties pretī uzvarai, topošajiem čempioniem izdevās gūt punktu pārsvaru un spēli noslēgt ar rezultātu 80:71.

Par komandas Daugavpils/Krāslava U19 labāko spēlētāju tika atzīts Artis Gļauda, savukārt Kalupes komandā par labāko kļuva Mārtiņš Kļavinskis. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Egils Kokins (Kalupe).

Kopumā Daugavpils atklātajā čempionātā basketbolā piedalījās 6 komandas. Par komandas Pilskalne labāko spēlētāju tika atzīts Gints Bērziņš, savukārt komandā Daugavpils/Krāslava U17 – Gļebs Sokolovs.