KOMANDA "DAUGAVPILS SPORTA SKOLA 2005"- DAUGAVPILS ČEMPIONI VOLEJBOLĀ Sporta ziņas

948
KOMANDA

Vakardien, 18.decembrī, noslēdzās Daugavpils atklātais čempionāts volejbolā. Tika aizvadītas divas noslēdzošās spēles, kur tikās komanda Vetrerāni pret Visaginas un spēli par čempiona titulu aizvadīja Latgales Industriālais tehnikums pret Daugavpils Sporta skola 2005.

Čempionāta noslēguma dienā bija skaidri vien III vietas ieguvēji un punktu skaita ziņā tā bija komanda Veterāni, kas uz spēles dienu bija 3 punktu vadībā no saviem pretiniekiem. Savukārt komandām Latgales Industriālais tehnikums un Daugavpils sporta skola 2005 bija vienāds punktu skaits. Katra komanda turnīra laikā nopelnīja pa 12 punktiem.

Abas spēles bija saspringtas un interesantas, komandas cīnijās līdz pēdējam un katra seta noslēgumā bija vērojama tikai dažu punktu starpība. Pirmā spēle noslēdzās pēc trim setiem ar komandas Veterāni uzvaru. Savukārt spēlē par čempionu titulu, komandai Daugavpils Sporta skola nācās pierādīt savu pārākumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1 čempionu labā.

Par komandas Veterāni labāko spēlētāju tika atzīts Normunds Muižnieks, komandā Latgales Industriālais tehnikums - Edgars Baltacis, savukārt čempionu komandā par labāko tiesneši atzina Armandu Rokjānu.

Kopumā čempionātā piedalījās 6 komandas, kuru vidū bija arī tādas komanda kā NO LIMIT, kas ierindojās 4.vietā un Daugavpils Sporta skola 2006/2009 - 6.vieta. 5.vietā palika komanda Visaginas.

Mēs pateicamies komandām par dalību čempionātā un līdzjutējiem par spēcīga atbalsta nodrošināšanu spēlētājiem.

Jau 6.janvārī sāksies Daugavpils atklātais čempionāts telpu futbolā. Spēles norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona iela 1). Informācija par spēļu grafiku būs pieejama drīzumā.