Šobrīd Daugavpilī

KĻŪSTI PAR 56.SKRĒJIENA “DAUGAVPILS-MEŽCIEMS” BRĪVPRĀTĪGO! Sporta ziņas

343
KĻŪSTI PAR 56.SKRĒJIENA “DAUGAVPILS-MEŽCIEMS” BRĪVPRĀTĪGO!

Tradicionālais skrējiens “Daugavpils-Mežciems” notiks jau 56. reizi. Skrējiens, kurš aizsācies 1966. gadā un sevī nes daudz vēstures, notikumu un sporta, šogad notiks 25. septembrī. Tāpēc tiek aicināti pieteikties brīvprātīgie, kuri ir gatavi iesaistīties skrējienā un sniegt savu palīdzību! 

Brīvprātīgo pienākumos un uzdevumos ietilps nodrošināt dalībnieku apbalvošanu, dalībnieku apkalpošana ūdens punktos, skrējēju organizēšana atbilstoši vecuma grupām, nodrošināt sacensību kārtību, kā arī veikt citus skrējiena organizatoru norādītos uzdevumus.

Par brīvprātīgo var kļūt ikviens, sākot no 16 gadu vecuma. Pietiekšanās līz 9.septembrim, sūtot savus pieteikumus ar norādi ''brīvprātīgais'' uz epastu edite.janene@daugavpils.lv

Pieteikums: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, telefons nr., dzīvesvietas adrese un links uz sociālo tīklu.

Galvenais skrejiena mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku, kā arī skrējiena popularizēšanu kā tautas sportu Daugavpilī un Latvijā. Bērni varēs piedalīties 200 m, 700 m, 1,5 km skrējieniem, bet lielākie aktīvisti varēs piedalīties 5 km skriešanas un nūjošanas distancē, kā arī 10 km distancē. Starts un finišs Vienības laukumā.

Vairāk informācijas varēsiet atrast: NOLIKUMS

Reģistrācija skrējienam: https://www.sportlat.lv/sacensibas/1545/56-daugavpils-skrejiens-daugavpils-mezciems/registracija