Šobrīd Daugavpilī

Jaungada skrējiens šogad notiek jaunā formātā Sporta ziņas

276

Jau vairākus gadus Daugavpilī pastāv jauka tradīcija aizvadīt veco un sagaidīt jauno gadu, piedaloties Jaungada skrējienā. Šis krāšņais un jautrais pasākums ikreiz pulcēja vairākus simtus dalībnieku. Šogad situācija ieviesusi savas korektīvas un skrējiena norise ierastajā formātā pagaidām nav iespējama, taču tas nav šķērslis sportiskai un aktīvai gadu mijas sagaidīšanai: Daugavpils sporta pārvalde aicina visus daugavpiliešus un mūsu pilsētas draugus kopā ieskriet jaunajā 2021.gadā, darot to attālināti.

21 dienas laikā, no 9. līdz 30. decembrim, ikviens, kurš vēlas padarīt gada nogali košāku un pozitīvām emocijām bagātāku, ir aicināts sasniegt šī gada Jaungada skrējiena galveno mērķi: kopīgiem spēkiem noskriet 2021 reizi. Uz šo brīdi skrējiena dalībnieku skaits jau ir pārsniedzis 200 cilvēkus.

Savu skrējiena distanci var veikt skrienot, soļojot vai nūjojot. Distances garums nav limitēts, to nosaka paši dalībnieki.

Izveidotais maršruts jāiezīmē kartē (sporta aktivitāšu aplikācija telefonā, piem. Endomondo, Caynax Sports tracker utt.). Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts un  jāizmēra kopējais distances garums. Katrs dalībnieks var noskriet tikai vienu reizi dienā un informāciju par katru skrējienu jāsūta atsevišķi. Atskaitei jāpievieno arī Ziemaasvētku tematikā ieturēta fotogrāfija.

Rezultāti – dalībnieka vārdu, uzvārdu, vai komandas nosaukumu (komandām jānorāda visu dalībnieku vārdi!), kontakttālruni, kartē iezīmētu maršrutu (skrīnšotu no aplikācijas), fotogrāfijas, kopējo maršruta garumu jāsūta uz e-pastu jevgenijs.simonovs@daugavpils.lv. līdz 30. decembra plkst. 24:00.

Katrs skrējiena dalībnieks saņems savu Jaungada saldo balvu, savukārt oriģinālākās, jautrākās un krāšņākās bildes autori saņems īpašas pārsteiguma balvas no organizatoriem. Pārsteiguma balvas saņems arī aktīvākais skrējējs un garāko distanču veicēji sieviešu un vīriešu grupā.

Sporta pārvalde atgādina: veicot aktivitāti, stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi un noteikumi COVID-19 izplatības ierobežošanai. Saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.