Šobrīd Daugavpilī

Ieskriesim 2021.gadā! Sporta ziņas

162
Ieskriesim 2021.gadā!

Turpinās Jaungada skrējiens un ikviens ir aicināts piedalīties! Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, izmaiņas un ierobežojumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad ir mainījis savus norises formātu- tas norisinās attālināti. 

Lai šo laika periodu, kas nesis daudz nezināma un jauna, padarītu nedaudz aktīvāku, košāku un bagātām emocijām piepildītu, Jaungada skrējiens norisinās sev vēl nebijušā jaunā attālinātā formātā. Šī ir lieliska iespēja ikvienam aktīvi pavadīt gada nogali. Šogad Jaungada skrējiens notiks no 9.līdz 30.decembrim.

Savu skrējiena distanci var veikt skrienot, soļojot vai nūjojot. Izveidotais maršruts jāiezīmē kartē (sporta aktivitāšu aplikācija telefonā, piem. Endomondo, Caynax Sports tracker utt.). Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts un  jāizmēra kopējais distances garums. Katrs dalībnieks var noskriet tikai vienu reizi dienā un informāciju par katru skrējienu jāsūta atsevišķi.

Rezultāti – dalībnieka vārdu, uzvārdu, vai komandas nosaukumu, kontakttālruni, kartē iezīmētu maršrutu (skrīnšotu no aplikācijas), fotogrāfijas, kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu jevgenijs.simonovs@daugavpils.lv. līdz 30. decembra plkst. 24:00.

Šogad Jaungada skrējiena galvenais mērķis ir kopīgiem spēkiem noskriet 2021 reizi!

Katrs skrējiena dalībnieks saņems savu Jaungada saldo balvu, savukārt, oriģinālākās, jautrākās un krāšņākās bildes īpašnieki saņems īpašas pārsteiguma balvas no organizatoriem. Pārsteiguma balvas saņems arī aktīvākais skrējējs un garāko distanču veicēji sieviešu un vīriešu grupā.

Nolikums un vairāk par skrējiena noteikumiem: JAUNGADA SKRĒJIENS

Pavadīsim aktīvi 2020.gadu un IESKRIESIM 2021.GADĀ!