Šobrīd Daugavpilī

Ghetto Games karnevāls Daugavpilī - 27. maijā! Sporta ziņas

1444
Ghetto Games karnevāls Daugavpilī - 27. maijā!

Šogad Ghetto Games piedzīvos savu 15. sezonas atklāšanu, un kā pirmais šīs sezonas izbraukums būs Ghetto Games karnevāls Daugavpilī, kas norisināsies 27. maijā, Vienības laukumā. Karnevāls ir veltīts mākslai, mūzikai un sporta aktivitātēm, kurās iesaistās visi Latvijas reģioni un ne tikai. Vienuviet pulcēsies Ghetto Basket, Ghetto Dance, Ghetto Fight, Ghetto Football un brīvrunu batls.

Karnevāla programmas sākums ir plkst. 12:00. Programma sevī ietvers dažādas sporta sacensības un aktivitātes, piemēram, futbolu, basketbolu, dejas, DJ uzstāšanos un atrakcijas ģimenēm ar bērniem. Programmas noslēgums ir plānots plkst. 21:30.

Pēc karnevāla atklāšanas savas programmas uzsāks Ghetto Dance, Ghetto Basket, Ghetto Football un Ghetto Fight sporta veidi.

Starptautiskā “Ghetto Fight” čempionāta turnīra programmā ietilpst 15 cīņas, starp kurām norisināsies arī skatītāju konkursi. Spēcīgākie cīkstoņi sacentīsies par Ghetto Fight čempiona titulu dažādās svara kategorijās. Apbalvošanas ceremonijas notiks pēc katras cīņas.

“Ghetto Football” programma sāksies ar apakšgrupu spēlēm (U12, U14, U16, U16 Lady, Lady, U19, Open un Pro). Pēc tam sekos “Panna” 1 pret 1 turnīrs. “Panna” futbols ir ielu futbola paveids, kurā galvenais uzdevums ir izsist bumbu pretiniekiem starp kājām un spēle notiek 1 pret 1. Ja pretinieks iemet bumbu starp kājām – tiek piedzīvots zaudējums. Turpinājumā sekos finālspēles jauniešiem (U12, U14 un U16) un “Playoff” jeb izslēgšanas kārtas spēles pārējiem (Lady, U19, Open un Pro). Futbola programmas noslēgums plkst. 17:00/apbalvošana.

“Ghetto Basket”  programmā ietilpst Baltijas 3x3 līgas 2. posms, kura uzvarētāji kvalificēsies finālam, kas norisināsies Ventspilī, Ghetto Games Festivāla laikā, 22. un 23. jūlijā. Baltijas līgas posmos spēlētāji tiek iedalīti 10 vecuma grupās – U11, U12 meitenes, U13, U14 meitenes, U15, U16 meitenes, U17, Lady, Open un Pro. Dalība ir atvērta visiem, kuri vēlas, neatkarīgi no vecuma vai pieredzes. Basketbola programmā tiks iekļauts arī 3pt (trīspunktu) metienu konkurss. “Ghetto Basket” programmas noslēgums plkst. 18:30.

“Ghetto Dance” aktivitātē dalībnieki varēs izpaust savu dejotāja talantu, uzstājoties publikas un žūrijas priekšā. Šogad “Ghetto Dance” piedāvās 6 vecuma grupas- U9 Hip-Hop, U12 Hip-Hop, U15 Hip-Hop, 16+ Hip-Hop, Pro Hip-hop 2 pret 3 un Pro All Styles 2 pret 2. Dejojot 1 pret 1, divi dejotāji savstarpēji konkurē, izmantojot savas prasmes un kustību ritmus. Dejas 1vs1 var notikt dažādās dejotāju kopienās un stilu veidos, piemēram, hip-hop, breakdance, utt. Savukārt dejojot 2 pret 2, tas prasa ne tikai labu kustību koordināciju, bet arī efektīvu sadarbību ar komandas biedru. “Ghetto Dance” fināls plānots plkst. 17:20.

Karnevālu noslēgs Brīvrunu (freestyle) batls. Šīs sacensības ir veltītas brīvrunai jeb freestyle repam, kas ir viens no hip-hopa kultūras elementiem. Sacensību laikā divi dalībnieki savstarpēji konkurēs, izmantojot savu vēlmi, spēju un prasmi izdomāt un pasniegt savu freestyle repu publikai un žūrijai. Katram dalībniekam būs noteikts laiks, lai izteiktu savu brīvrunu, dalībnieki izmantos savu iztēli, lai izveidotu vārdu sakritības, metaforas, rīkojumus, utt. Mērķis ir pārspēt pretinieku ar savu radošumu un uzstāšanās stilu.

Dalībnieku reģistrācija:

Ghetto Dance- rakstīt Instagram

https://instagram.com/ghettodancelv?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ghetto Fight- rakstīt Instagram

https://instagram.com/ghettofightlv?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ghetto Basket- reģistrācija caur play.fiba3x3.com platformu visām grupām, izņemot U11 un U13 (šīs grupas reģistrējas, sūtot komandas nosaukumu, spēlētāju vārdus, uzvārdus un dzimšanas datus uz e-pastu: GBregistracija@gmail.com)

Ghetto Football- rakstīt Instagram

https://instagram.com/ghettofootball?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ieeja skatītājiem ir BEZMAKSAS.

Informācija par pasākuma norisi un programmu tiks papildināta, sekot jaunumiem var Ghetto Games sociālajos tīklos Instagram un Facebook.

Informējam, ka apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts un filmēts.