Šobrīd Daugavpilī

Franča Vilcāna piemiņai veltīts volejbola turnīrs pulcēja veterānu komandas no dažādām valstīm Sporta ziņas

75

No 19.-20.aprīlim Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās XIV Starptautiskais Franča Vilcāna piemiņai veltīts volejbola turnīrs, kurā piedalījās veterānu komandas no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas.

Divu dienu garumā sieviešu un vīriešu komandas sacentās dažādās vecuma grupās. Dāmu konkurencē (35+) zelta medaļas izcīnīja Daugavpils komanda, otro vietu uz goda pjedestāla ieņēma komanda no Viļņas, savukārt trešo vietu izcīnīja komanda no Šauļiem. Vecuma kategorijā 45+ dāmu konkurencē par godalgām cīnījās vien divas komandas. Šoreiz komanda no Rīgas piekāpās daugavpilietēm, kas savā vecuma grupā ieguva 1.vietu.

Vīriešu konkurence bija daudz sīvāka. Vecuma grupā 50+ startēja astoņas komandas. Par čempioniem kļuva komanda "FCG", aiz sevis atstājot komandu "Kuro aparatūra" un "Daugavpils". Tāpat par godalgotām vietām šajā vecuma kategorijā cīnījās komanda “НИВА” no Piekarpatiem (Ukraina), piektā palika komanda "Polonija", savukārt sesto, septīto un astoto vietu attiecīgi ieņēma komanda "Vitameda", KURPIE VOLLEYBALL” un "Ventspils".

Starp kungiem 60+ vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja komanda "Inter Master", sudraba godalgas ieguva "Jānis un draugi", trešo vietu sadalīja Ventspils un Madonas komanda, savukārt ceturtie palika pārstāvji no komandas "Marito".

Biedrība "Daugavpils sporta centrs "Daugava" pateicas komandām par dalību turnīrā un cer uz turpmāku sadarbību ar komandām nākamo sacensību organizēšanā.