Daugavpils Volejbola klubi lieliski uzsāk jauno sezonu Sporta ziņas

659
Daugavpils Volejbola klubi lieliski uzsāk jauno sezonu

Šajā nedēļas nogalē uzsākās jaunā sezona “Optibet” Baltijas līga sievietēm un turpinās Baltijas līga vīriešiem.

BSVL nedēļas interesantākā cīņa notika Jelgavā, kur “Optibet” Superkausa ieguvēja VK “Jelgava” ar 2-3 (25:11, 22:25, 22:25, 25:21, 12:15) piekāpās pirmo oficiālo spēli sezonā aizvadošajai Daugavpils “SuFA klubs”/DU vienībai.

Pirmais sets pagāja vienos vārtos, viešņām kļūdoties deviņas reizes. Arī otro setu pēc trim daugavpiliešu kļūdām ar 6:0 vadību iesāka jelgavnieces, taču pēc Kristīnes Litavnieces uzbrukuma rezultāts jau bija līdzīgs (12:12). Seta beigās jau vairāk kļūdījās mājinieces, Daugavpils komandai uzvarot pēdējās četrās izspēlēs, trijās – pēc mājinieču kļūdām.

Arī trešā seta beigas labāk nospēlēja viešņas, pēc diviem Darjas Boliņas uzbrukumiem uzvarot no 20:21. Ceturtajā setā pēc 19:19 VK “Jelgava” spēlētājas uzvarēja ar 25:21, Lienei Šimkusei uzbrukumā novienādojot izredzes pirms pēdējā seta. Savukārt piektajā setā uzvarētāju izšķīra pieci daugavpiliešu pēc kārtas gūtie punkti, panākot 13:8 un spēli ar bloku pabeidzot Kristīnei Gabranovai.

Pa divām spēlēm pret igauņiem savā laukumā aizvadīja “Ezerzeme”/DU un SK “Jēkabpils Lūši”. SK “Jēkabpils Lūši” cieta divus triju setu zaudējumus pret Pērnavas komandu un Eduarda Stieģeļa pārstāvēto Tallinas ”Selver/TalTech”, bet “Ezerzeme”/DU vispirms četros setos piekāpās Tallinas vienībai, bet pēc tam četros setos pārspēja “Parnu VK”.