Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Taku- O sacensības 2021 Sporta ziņas

167
Daugavpils Taku- O sacensības 2021

Biedrība “OK Stiga” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” 2021. gada 3. un 4. jūlijā Daugavpilī organizē Daugavpils čempionātu Taku orientēšanās disciplīnā.

Šajā orientēšanās sporta paveidā augstus rezultātus nosaka nevis distances veikšanas ātrums, bet precizitāte, līdz ar to šādās sacensībās ir piemērotas gan mierīgu pastaigu cienītājiem, gan tiem, kuri pārvietojoties, lietojot palīglīdzekļus (ratiņkrēslu, kruķus u.c.). Programmā ietilps 2 Pre- O distances.

Sacensību centrs atradīsies bērnu klubā “Sudraba avoti”, no kurienes dalībnieki pa vienam dosies veikt uzdevumus Jaunās Forštates meža masīvā. Starts tiks dots 16.00 sestdien un 11.00 svētdien, savukārt apbalvošana individuālā kārtībā norisināsies pēc visu dalībnieku finiša. Pieteikties sacensībām ir iespējams līdz 1. jūlijam  pa e-pastu  gaidelis@inbox.lv. Sacensību nolikums ir pieejams www.okstiga.com.

Taku orientēšanās pasākumi ir vieni no labākajiem sociālās integrācijas piemēriem, jo šādos pasākumos  visi dalībnieki atrodas vienādos apstākļos, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskajām īpašībām.

Vairāk par Taku orientēšanos lasi šeit:

https://okzk.lv/jaunumi/data/augsuplades/files/Taku-O/2020/Taku_O_pamatprincipi_2020.pdf