Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils šāvēji mājas atgriežas ar vairākām medaļām Sporta ziņas

102
Daugavpils šāvēji mājas atgriežas ar vairākām medaļām

Daugavpils šāvēji aizvadītajā nedēļā devās uz Ādažiem, lai startētu Latvijas čempionātā lietišķajā šaušanā. No šī čempionāta mūsu sportisti atveda 1 zelta, 3 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Vingrojumā šaušanā ar bisi no 50m attāluma, Daugavpils komanda kopvērtējumā ieguva 1.vietu. Par komandu startēja Vija Vagale, individuālajā konkurencē 2.vieta. Arta Vagale ieguva 3.vietu. Vīriešu konkurencē startēja Andris Vagalis (3.vieta), Mantas Meiļiunas (4.vieta).

Otrajā vingrojumā ātršaušanā ar kaujas ieroci no 25m attāluma Daugavpils komandai sudraba medaļa. Kopā startēja 11 komandas, 61 dalībnieks. Artai Vagalei 4.vieta, Mantas Meiļiuinas 5.vieta, Juris Ancāns 12.vieta un Eduards Puzo 14.vieta.

Vingrojumā šaušanā ar kaujas ieroci no 25m distances piedalījās 15 komandas, 91 dalībnieks. Daugavpils komanda ierindojās 4.vietā. Artai Vagalei sieviešu konkurencē sudraba medaļa. Vīriešu grupā Eduardam Puzo 9.vieta, Jurim Ancānam 13.vieta, Rūdolfam Veličko 16.vieta.

Individuālajā konkurencē šaušanā no 25m attāluma par Latvijas čempionu kļuva Andris Vagalis, savukārt, sudraba godalgu ieguva Juris Ancāns.

Šaušanā ar snaiperi no 300m attāluma Olegs Bass ieguva 16.vietu, izpildot sporta meistara prasības. Tāpat šajā disciplīnā startēja Konstantīns Plotnikovs, iegūstot 17.vietu un arī izpildot sporta meistara normatīvus. Īpaši jāpiemin arī Rūdolfs Veličko, kurš arī šajā čempionātā izpildīja sporta meistara prasības.

Apsveicam pilsētas šāvējus ar sasniegtajiem rezultātiem!