Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils pilsētas attālinātais čempionāts spiningošanā “Pavasara līdaka 2021” Sporta ziņas

470
Daugavpils pilsētas attālinātais čempionāts spiningošanā “Pavasara līdaka 2021”

Jau tradicionāli, maija sākumā, Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldi un Valsts Vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldi rīko makšķerēšanas čempionātu spiningošanā “Pavasara līdaka”. Taču šogad pielāgojoties valstī esošajiem ierobežojumiem, čempionāts norisināsies attālināti.

Attālinātās sacensības notiks 1.maijā no plkst. 7.00 līdz plkst. 17.00, Lielajā Stropu ezerā (Stropu vilnis), Dzintaru ielā 74.

Lielākais loms ir jānofotografē pie “Stropu vilnis” (orientieris “Sporta pārvaldes” karogs) paredzētajā vietā uz speciāli izveidotas mērierīces. Zivs galva tiek novietota uz mērierīces 0 punkta un jānofotografē tā, lai visa zivs un tās garums (cm) būtu pilnībā redzams.

Foto ar lomu, dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs ir jāiesūta uz e-pastu: ivars.caune@daugavpils.lv līdz 02.05.2021. plkst. 23:59                         

Tiks vērtētas šādas zivis: Lielākā līdaka un lielākais asaris

Apbalvošana tiks veikta pēc rezultātu apkopošanas, organizatori personīgi sazināsies ar uzvarētājiem. 

Sacensībās drīkst piedalīties visi makšķerēšanas entuziasti, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un dzīves vietas. Sacensības notiek individuālajā un komandu konkurencē. Dalība ir bezmaksas, tomēr atgādinām, ka visiem dalībniekiem jābūt derīgām makšķerēšanas kartēm un licencēm makšķerēšanai Lielajā Stropu ezerā. 

NOLIKUMS

Veicot aktivitāti, stingri jāievēro Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" un Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra noteikumus Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".