Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils meitenēm 2. vieta Eiropas Meiteņu Basketbola Līgas EGBL finālturnīrā Sporta ziņas

114
Daugavpils meitenēm 2. vieta Eiropas Meiteņu Basketbola Līgas EGBL finālturnīrā

13.05-15.05 Valmierā norisinājās Eiropas Meiteņu Basketbola Līgas EGBL finālturnīrs U15 vecuma grupas meitenēm, starp Lietuvas, Igaunijas un divām Latvijas komandām.

Tajā tika 4 labākās sezonas komandas, kurām bija jāizspēlē katra ar katru un finālspēli par medaļām. Šajos datumos mūsu komandas galvenā trenere, Irina Romaņenko, cīnījās pār LJBL bronzu Jūrmalā. Valmierā kopā ar U-15 BJSS meitenēm komandu pārstāvēja trenere Jūlija Fedorenko. Meitenēm Valmierā gribējās iepriecināt savu treneri ar medaļām. Vēl uguni  sasensībām piemeta spēles kas gāja punkts punktā.

Pirmajā spēlē Daugavpils BJSS meitenēm izdevās apturēt Lietuvas spēlētāju galveno ieroci - tālmetienus, un pirmā uzvara bija rokā. Sīvā ciņā ar mājiniecēm, viņu laukumā, pilnās tribīnēs, izdevās iegūt uzvaru ar 2 punktu pārsvaru. Spēlē ar Igaunietēm bija neapturāma viņu līdere, kura kļuva par All Season Scorer iemetot 283 punktus sezonā, bet beigās DBJSS guva uzvaru.

Finālspēle bija sīva un interesanta, bet nācās atzīt Valmieras parākumu ar 5 punktu pārsvaru, tādējādi iegūstot 2.vietu.

Par labāko spēlētāju komandā atzīta Ksenija Petrova.

All Stars finālā mūsu Anna Liepiņa un Tamirise Simonova.

Mīlzīgs paldies Daugavpils Pilsētas Domes un Sporta Skolas vadībai par doto iespēju!

Paldies vecākiem par atbalstu!