Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti izcīnīja sešas medaļas Sporta ziņas

316
Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti izcīnīja sešas medaļas

Latvijas čempionāta pirmajā dienā 100 metru skrējiena Aleksandrs Visockis izcīnīja otro vietu ar rezultātu 11.60. Pēc tam mūsu komanda stafetē 4 X100 metru izdarīja vēsturisku notikumu. Otro gadu pēc kārtas uzvarēja Latvijas čempionu titulu ar komandu: Ņikita Ivanovs, Etjens Beļašovs, Aleksandrs Visockis, Erlends Gipters.

Otrajā dienā Aleksandrs Visockis izcīnīja otro vietu 200 metru skrējienā ar rezultātu 22.88 un pēc tam mūsu komanda 4x400 metru stafetē izcīnīja otro vietu ar komandu sastāvu: Etjens Beļašovs, Aleksandrs Visockis, Ņikita Bogdanovs un Jūrijs Kravčonoks.

400 metru skrējienā ar barjerām Elīna Gumarova izcīnīja pirmo vietu U-23 grupā. Un stafetē sievietēm 4x400 metru Daugavpilieši uzvarēja. Stafetes sastāvs: Elīna Gumarova, Anastasija Kisele, Jūlija Soldatenkova un Viktorija Popovičeva.