Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils hokeja čempionātā uzvar komanda “Saskaņa” Sporta ziņas

94
Daugavpils hokeja čempionātā uzvar komanda “Saskaņa”

Brīvdienās noslēdzās hokeja čempionāta spēles un cīņa par godalgotajām vietām. Jāatzīmē, ka šī čempionāta pamatturnīrā startēja 12 komandas, savukārt, veterānu grupā 45+ cīnījās 9 komandas.  

Sestdienas pēcpusdienā Ledus halle notika čempionāta noslēdzošās spēles, kur pirmajā no tām tikās komanda HK Madona un PSK. Spēlē pirmie vārti tika gūti ātri pēc spēles sākuma, kas liecināja, ka spēlētāji ir noskaņoti sīvai cīņai. Šo spēli ar nelielu pārsvaru, pēcspēļu metienos, uzvarēja PSK komanda, rezultāts 7:6. HK Madona komandā pa 2 vārtiem guva Pēteris Selezņovs un Uģis Melbārdis. PSK komandā 2 vārtus guva Rudolfs Surgovts, Jānis Miders un trīs vārtus guva Dainis Lazdāns.

Otrajā spēlē tikās Lazdukalns un Cirma (Ludzas novads). Spēle noslēdzas ar ļoti pārliecinošu Cirmas komandas uzvaru, 11:2. Lazdukalns komandā vārtus guva Didzis Usinieks. Cirma komandā pa 3 vārtiem ieguva Aleksandrs Valters un Girts Pavlovs.

Čempionāta noslēdzošo spēli aizvadīja līderu komandas Saskaņa un Rokiškis. Abas komandas cīnījās un piekāpties nevēlējās, līdz ar ko spēli noslēdza ar rezultātu 3:1, Saskaņas komandas labā. Rokiškis vienīgos vārtus guva Saulius Limontas, savukārt, Saskaņas labā vārtus ieguva Vitalijs Leschovs, Andrejs Fjodorovs un Anatolijs Liončiks.

A divizions
1.vieta SASKAŅA
2.vieta ROKIŠĶIS
3.vieta KALUPE

Labākais vārtsargs Jegors Loginovs (Saskaņa)
Labākais aizsargs Jasinevičius Jaunius (Rokiškis)
Labākais uzbrucējs Saulius Limontas (Rokiškis)
Rezultatīvākais spēlētājs Vitalijs Leschovs (Saskaņa)

Labākais tiesnesis Kaspars Širins

B divizions
1.vieta CIRMA (Ludzas novads)
2.vieta PSK
3.vieta MADONA

Labākais vārtsargs Deniss Kurelass (Rezgols)
Labākais aizsargs Kaspars Širins (PSK)
Labākais uzbrucējs Ugis Melbardis (Madona)
Rezultatīvākais spēlētajs Girts Pavlovs (Cirma/Ludzas novads)