Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils bokseri gūst pieredzi starptautiskajā boksa turnīrā Ukrainā Sporta ziņas

176
Daugavpils bokseri gūst pieredzi starptautiskajā boksa turnīrā Ukrainā

No 27. līdz 30.maijam pilsētā Černovci (Ukrainā) norisinājās starptautiskais boksa turnīrs “Eduarda un Aleksandra Pogodinu kauss”. Piedalījās 232 dalībnieki no Ukrainas, Moldāvijas, Kazahstānas un Latvijas. Daugavpils pilsētas godu šajā turnīra aizstāvēja Individuālo sporta veidu skolas bokseri kopā ar treneri Vladislavu Sokolovu.

Turnīrs notika 5 vecuma grupās: 2009.-2010.dz.g., 2007.-2008.dz.g., 2005.-2006.dz.g., 2003.-2004.dz.g., 2002. dz.g. un vecāki.

Nikolajs Zamjatins, startējot 2007.dz.g. svara kategorijā līdz 50kg, pusfinālā ieguva pārliecinošu uzvaru pār Ukrainas sportistu. Jau pirmā raunda beigās tiesnesis apturēja cīnu, Nikolaja acīmredzama pārsvara dēļ. Fināla cīņā Nikolajs Zamjatins tikās ar vēl vienu Ukrainas sportistu un arī šajā cīņā mūsu sportists ieguva pārliecinošu uzvaru. Rezultāts 3:0 un 1.vietā daugavpilietim.

Deniss Sorokins, startējot 2005.dz.g. svara kategorijā līdz 63kg, pusfinālā uzvarēja savu Ukrainas pretinieku ar rezultātu 2:1. Fināla cīņā Deniss atkal tikās ar Ukrainas izlases sportistu. Vienlīdzīgā un spraigā cīņā, tomēr mūsu sportists bija pārāks un ar rezultātu 2:1 uzvarēja, iegūstot vēl vienu zelta medaļu mūsu izlases labā.

Daugavpils ISVS boksa treneris Vladislavs Sokolovs: “Mūsu sportistiem ir ļoti svarīgi startēt šādās sacensībās. Šajās sacensībās mums ir zelta medaļas un šis bija arī viens no sagatavošanās posmiem Eiropas čempionātam, kuram gatavojas mūsu sportisti. Galvenie starti mums ir vēl priekšā un mums jābūt maksimāli gataviem. Lai gan arī šoreiz sportistiem ne viss izdevās ringā, tomēr veiksim kļūdu labojumu un turpināsim cīnīties.”