Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilieši izcīna bronzu Latvijas volejbola čempionātā Sporta ziņas

669
Daugavpilieši izcīna bronzu Latvijas volejbola čempionātā

Sestdien bronzas medaļas Latvijas volejbola čempionātā izcīnīja “Ezerzeme/Daugavpils Universitāte”. Cīņā par 3. vietu daugavpilieši savās mājās vēlreiz pārspēja VK “Biolars”/“Jelgava” komandu ar 3-0 (25:23, 25:22, 25:21), sērijā svinot uzvaru ar 2-0.

Pirmajā setā mājinieki atspēlējās no 4:6, kas tapa pēc Morozova bloka, – vispirms tūlīt gūstot četrus punktus, tad ne reizi neļaujot pretiniekiem izvirzīties vadībā un gūstot pēdējos divus punktus ar divām viesu kļūdām – 25:23.

Otrajā setā Morozovs uzbrukumā guva pirmo punktu, bet pēc divām netveramām Zigmāra Keiša servēm un Širjakova uzbrukuma komfortablu 5:1 vadību ieguva mājinieki. Seta turpinājumā viesi ne reizi nespēja panākt neizšķirtu, bet mājinieku pārsvars sasniedza arī sešus punktus, setam beidzoties ar 25:22.

Arī trešajā setā pārāki bija mājinieki, pēc uzvaras pirmajā mačā Jelgavā piecos setos, šoreiz iztiekot ar minimālo programmu – trim setiem.

Uzvarētāju rindās ar 14 gūtiem punktiem izcēlās Andris Širjakovs, bet 10 punktus guva Deniss Pavlovs. Viesiem 18 punktus guva Vitālijs Cinne, 9 – Maksims Morozovs.

“Uzskatu, ka bijām pelnījuši bronzu. Tāpēc man kā trenerim īsti pat stresa nebija. Ticēju savai komandai, jo mēs bijām gan trenētāki, gan saspēlētāki,” pēc izšķirošās cīņas par bronzu teica Daugavpils komandas vecākais treneris Guntis Atars, kurš savu atgriešanos galvenā trenera postenī pēc vairākām RTU/“Robežsardze” klubā aizvadītām sezonām trenera palīga amatā apzīmogoja ar bronzu komandai, kura vēl iepriekšējā sezonā spēlēja Nacionālajā līgā.

“Vienmēr var labāk,” rezumējot sezonu, kas, komandai Covid-19 apstākļu dēļ izstājoties no “Credit24” meistarlīgas, būtībā ir beigusies, saka treneris. “Priecēja jauno spēlētāju – Denisa Pavlova, Andra Širjakova, arī Dmitrija Špakova – progress, bet pieredzējušie volejbolisti – Mārtiņs Jansons, Mārcis Jirgensons un Rihards Puķītis, cik viņam ļāva veselība, palīdzēja ar savu pieredzi.”