Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī jūlija sākumā norisināsies U-19 Pasaules kausa izcīņa basketbolā Sporta ziņas

193
Daugavpilī jūlija sākumā norisināsies U-19 Pasaules kausa izcīņa basketbolā

No 3. līdz 11. jūlijam Latvijā – Rīgā un Daugavpilī – notiks prestižākais jauniešu basketbola turnīrs –  2021. gada FIBA U19 Pasaules kausa izcīņa vīriešiem. Sacensībās piedalīsies 16 valstu komandas.

Apakšgrupu turnīri norisināsies trijās sporta bāzēs – “Arēnā Rīga”, Olimpiskajā sporta centrā un Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Latvijas komanda pirmajā posmā Daugavpilī spēlēs B grupā ar Puertoriko, Irānas un Serbijas izlasēm.

Latvijas izlases komandas plānotās spēles:
03.07.2021., plkst. 18:00 LATVIJA-Puertoriko
04.07.2021., plkst. 18:00 LATVIJA-Irāna
06.07.2021., plkst. 18:00 LATVIJA-Serbija

Tāpat Daugavpils Olimpiskajā centrā pirmajā posmā spēles Lietuvas, Senegālas, Kanādas un Japānas komandas. 

U19 Pasaules kausa izcīņa notiks 15. reizi un otro reizi šo turnīru rīko Latvijas Basketbola savienība. Turnīrs tiks rīkota saskaņā ar Latvijā spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem, kā arī FIBA izstrādāto Covid-19 protokolu.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis: “Latvijas Basketbola savienība augstu vērtē FIBA uzticēšanos, tik sarežģītā laikā piešķirot Latvijai tiesības rīkot U19 Pasaules kausa izcīņu vīriešu komandām. Esmu pārliecināts, ka mūsu iepriekšējā pieredze organizējot augstākā līmeņa starptautiskos turnīrus, kā arī Latvijas basketbola cilvēku profesionalitāte un viesmīlība nodrošinās veiksmīgu sacensību norisi. Mūsu prioritāte būs dalībnieku drošība, tāpēc sacensības rīkosim, atbilstoši augstākajiem epidemioloģiskās drošības standartiem. Tomēr ceru, ka līdz vasarai pandēmija atkāpsies un mūsu viesi varēs novērtēt ne tikai mūsu viesnīcu un sporta zāļu kvalitāti, bet arī Latvijas dabu un kultūru.”

Jāvērš uzmanība, ka šobrīd tiek paredzēts, ka spēles norisināsies bez skatītājiem!

Sekot līdzi aktualitātēm var: http://basket.lv/izlases/viriesi-u19