Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILĪ AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTS CĪŅAS SPORTA VEIDOS Sporta ziņas

343
DAUGAVPILĪ AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTS CĪŅAS SPORTA VEIDOS

18. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadīts Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos vecuma grupā U15. Spraigas un aizraujošas cīņas notika līdz vēlam vakaram. Kopumā turnīra piedalījās 216 jaunie cīkstoņi no visas Latvijas. Tika sadalīti 32 medaļu komplekti brīvajā cīņā, brīvajā cīņa sievietēm un grieķu romiešu cīņā.

Komandu kopvērtējumā brīvajā cīņa pirmo vietu ieņēma Daugavpils individuālo sporta veidu skola, otro vietu – Krišjaņa Kundziņa cīņas sporta skola, un trešo vietu – Augšdaugavas novada sporta skola.

Brīvajā cīņā sievietēm arī bija pārākas meitenes no Daugavpils individuālo sporta veidu skolas, otru vietu ieņēma Lauras Skujiņas cīņas sporta klubs, trešo vietu – Ķekavas novada sporta skola.

Par labāko komandu grieķu romiešu cīņa tika atzīta Liepājas kompleksa sporta skola, otro vietu ieņēma Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skola  un trešo vietu - Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skola.

Par turnīra labākiem cīkstoņiem tika atzīti Artūrs Ņizins (brīva cīņa), Anastasija Jakovļeva (brīva cīņa sievietēm) – abi Daugavpils ISVS audzēkņi, un Kirils Kovaļovs ( grieķu romiešu cīņa) – Rēzeknes BJSS.

Latvijas Sporta Cīņas federācija pateicas par atbalstu sacensību organizēšana Daugavpils valspilsētas pašvaldības iestādei Jaunatnes lietu un sporta pārvalde un Latvijas sporta federāciju padomei.