Šobrīd Daugavpilī

Ar vērienu noslēdzās Daugavpils Taku orientēšanās sacensības 2021 Sporta ziņas

303
Ar vērienu noslēdzās Daugavpils Taku orientēšanās sacensības 2021

3.un 4. jūlijā biedrība “OK Stiga” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde'' organizēja Daugavpils sacensības Taku orientēšanā. Uz sacensībām ieradās sportisti no Rīgas, Dobeles, Madonas, Jēkabpils, Talsiem, Krāslavas. Daugavpili pārstāvēja orientieristi no invalīdu sporta kluba “Solis+”, kā arī orientēšanās kluba “Stiga” orientieristi.

Speciāli šīm sacensībām tika uzzīmēta orientēšanās karte Jaunajā Forštatē. Dalībnieki augstu novērtēja kartes, distanču  un sacensību organizāciju.

Spēcīgākajā elites grupā  divu dienu rezultātu summā uzvaru izcīnīja Ilze Lapiņa no Rīgas. No mūsu sportistiem medaļas izcīnīja paralimpiskajā elites grupā Tatjana Mališkina, jauniešu grupā Antons Sivačovs, Maksims Stepanovs, Artjoms Ivanovs (visi OK Stiga), paralimpiskajā “B” grupā Inārs Krankalis, Valērijs Voitkevičs, Nikolajs Trifonovs, Marina Aleksejeva (visi ISK Solis+).

Dalībnieku sastāvs bija ļoti spēcīgs. Uz Daugavpili atbrauca praktiski visa Latvijas Taku orientēšanās izlase, četri sporti no tiem pēdējos gados izcīnījuši medaļas pasaules čempionātos. Diemžēl šogad pandēmijas dēļ atcelti Eiropas un pasaules čempionāti. Sacensības Daugavpilī bija labs sagatavošanās posms nākamajai sezonai, kā arī laba motivācija mūsu jaunajiem orientieristiem.

Pēc nedēļas taku orientieristi piedalīsies sacensībās “Jēkabpills balvas”.

Sacensību galvenais tiesnesis Jānis Gaidelis.

Rezultāti: Ic_preo_kopvērtējums

Vairāk informācijas: http://www.taku-o.lv/

Galvenā bilde-  A-elite godalgoto vietu ieguvēji.

(Solis +1)

(Solis +2)

(Solis +3)

(Solis +4)

(G.Jakubovskis)

(A.Varna)

(Tatjana Maliskina)

(Jaunieši)