Šobrīd Daugavpilī

216 cīkstoņi no visas valsts pulcējās Daugavpilī Latvijas čempionātā U15 Sporta ziņas

310
216 cīkstoņi no visas valsts pulcējās Daugavpilī Latvijas čempionātā U15

16.martā Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadīts Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos U-15 vecuma grupā.

Spraigas un aizraujošas cīņas notika līdz vēlam vakaram. Kopumā Latvijas čempionātā piedalījās 216 jaunie cīkstoņi no visas Latvijas. Tika sadalīti 32 medaļu komplekti brīvajā cīņā, brīvajā cīņā sievietēm un grieķu-romiešu cīņā.

Komandu kopvērtējumā brīvajā cīņā pirmo vietu ieņēma Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skola, otro vietu – Daugavpils Sporta skola, un trešo vietu – Lauras Skujiņas cīņas sporta klubs.

Brīvajā cīņā sievietēm komandu vērtējumā pirmo vietu ieņēma Daugavpils Sporta skola, otro vietu ieņēma Lauras Skujiņas cīņas sporta klubs, trešo vietu – Krāslavas novada sporta skola.

Par labāko komandu grieķu-romiešu cīņā kļuva Liepājas kompleksā sporta skola, otro vietu ieņēma Daugavpils Sporta skola un trešo vietu Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skola.

Par čempionāta labākajiem cīkstoņiem tika atzīti Iļja Ivanovs (brīvā cīņa), Anastasija Jakovļeva (brīvā cīņa sievietēm) – abi sportisti pārstāv Daugavpils Sporta skolu un Viesturs Ķiļķens ( grieķu-romiešu cīņa) – Saldus novada sporta skola.

Latvijas Sporta Cīņas federācija pateicas par atbalstu sacensību organizēšanā Izglītības un zinātnes ministrijai, Daugavpils Jaunatnes lietu un sporta pārvaldei un Daugavpils Sporta skolai.