Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Ņikitam Bogdanovam 1500 metru skrējienā  skaista uzvara Pērnavā

Daugavpils vieglatlētiem Ņikitai Bogdanovam otrdien, 28.maijā, Pērnavā Pasaules vieglatlētikas savienības ("World Athletics") bronzas līmeņa sacensībās izcīnīja pirmo vietu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 9
PASĀKUMA ''JAUNIEŠU VASARA'' IETVAROS NORISINĀSIES TIKŠANĀS AR BOKSA ZVAIGZNI MAIRI BRIEDI

Svētdien, 2.jūnijā, laukumā pie Daugavpils Olimpiskā centra (Stadiona iela 1) norisināsies jauniešu sporta, atpūtas un mūzikas svētki "Jauniešu vasara". Pasākuma ietvaros tiks organizētas daudzveidīgas aktivitātes - mini futbola, florbola un 3x3 basketbola turnīri, UNO turnīrs, QUIZ, rokgrupu konkurss "Chemical Reaction". 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 103
''FACTORY KINGZ'' DEJOTĀJIEM 5.VIETA PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTĀ BREIKINGĀ

25.maijā Ljubljanā (Slovēnijā) norisinājās "Pasaules čempionāts breikingā starp junioriem U18". Latviju sacensībās pārstāvēja daugavpilieši - breika deju studijas "Factory Kingz" dejotāji. Kopā sacensībās piedalījās 22 valstu pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 45
SPORTISTIEM PASNIEGTAS NAUDAS BALVAS PAR IZCILIEM SASNIEGUMIEM STARPTAUTISKĀ MĒROGA SACENSĪBĀS

Piektdien, 24.maijā, saskaņā ar Daugavpils valstspilsētas domes deputātu lēmumu, tikka pasniegtas naudas balvas 3 Daugavpils sportistiem un viņu treneriem -  Daugavpils sporta skolas boksa nodaļas audzēkņiem Nikitam Prohovskim (treneris Ritvars Šuļga) un Emmanuilam Sidorenko (treneris Vladislavs Sokolovs), kā arī vieglatlētei Ludmilai Tokarevai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 211
DAUGAVPILS VIEGLATLĒTIEM JAUNI PANĀKUMI DAŽĀDĀS SACENSĪBĀS

Ceturtdien, 23.maijā, Igaunijas pilsētā Jehvi notika pirmās pēckara gadu igauņu slavenā un leģendārā desmitcīņieka un lodes grūdēja Heino Lipa starptautiskās piemiņas sacensības. Tajās startēja arī pieci Daugavpils vieglatlēti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 54
Lielākās orientēšanās sacensības Baltijā ''Kāpa 2024'' šogad norisināsies Daugavpilī no 28. līdz 30. jūnijam.

Šogad jau 37. reizi notiks lielākie orientēšanās svētki Baltijā – orientēšanās trīsdienas “Kāpa 2024”. Katru gadu sacensības notiek citā Latvijas nostūrī un šogad tās notiks Latgalē Daugavpils apkārtnē. Sacensības notiks ne tikai klasiskās orientēšanās disciplīnā, bet arīdzan taku orientēšanās sportā un kā orientēšanās uz velosipēdiem jeb MTBO.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 134

DVPI "JAUNATNES LIETU UN SPORTA PĀRVALDE"

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta un jaunatnes politikas nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde", kura plāno, īsteno un organizē sporta un jauniešu pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.