Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Laipni lūdzam Karatē pasaulē

Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” pirmo reizi 2022. gadā izsludina audzēkņu uzņemšanu un aicina bērnus un pieaugušos uz karatē nodarbībām!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 95
Apsveicam Andžeju Ļebedevu ar ''Trīs Zvaigžņu balvas'' iegūšanu

08.decembrī svinīgā ceremonijā noskaidroti “Trīs zvaigžņu balva 2021” ieguvēji 13 nominācijās. Šajā gadā klātpienākušajā nominācijā “Gada sportists tehniskajos sporta veidos” sīvā balsojuma konkurencē par uzvarētāju tika atzīts Latvijas spīdveja izlases kapteinis un līderis Andžejs Ļebedevs, kurš pagājušajā gadā sekmēja vēsturisku panākumu ne tikai spīdvejam, bet Latvijas motosportam kopumā, palīdzot Latvijas spīdveja izlasei iekļūt Nāciju kausa finālā un izcīnīt augsto 6. vietu pasaulē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 205
JAUNĀ GADA PIRMIE STARTI Vieglatlētikā

09.janvārī Daugavpils vieglatlēti piedalījās sacensībās "Daugava 2022" Jēkabpilī, kur sasniegti vairāki atzīstami rezultāti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 71
Informācija par sporta bāžu apsaimniekošanu

Informējam, ka saskaņā ar 2021.gada 14.oktobra Daugavpils domes pieņemto lēmumu Nr.652 “Par pārvaldīšanas līguma un deleģēšanas līguma noslēgšanu ar SIA “Daugavpils Olimpiskais centrs”” ar 2022.gada 1.janvāri SIA “Daugavpils Olimpiskais centrs” veic Daugavpils pilsētas sporta bāžu un aktīvās atpūtas infrastruktūras pārvaldīšanu.   

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Tradicionālais Jaungada skrējiens izskriets!

Pēc gada pārtraukuma, Daugavpils Vienības laukumā 30.decemrbī startēja tradicionālais Jaungada skrējiens kopā ar Ziemas Nūjošanas festivālu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 141
100% rezultāti Jaungada priekšvakarā

27.decembrī Rīgā notika taekvondo turnīrs “Hansu Poomsae Cup 2021”

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 52

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.