Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde Kultūras ziņas

459
Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde

Ielūdzam uz Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstādi Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā. Izstādes atklāšana 10.03.2011. plkst. 16:00

 

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija (DRMA) ir profesionāla radoša organizācija, kas apvieno 30 dažādu paaudžu, skolu un nozaru profesionālos māksliniekus: gleznotājus, grafiķus, tēlniekus, tekstilmāksliniekus, keramiķus, scenogrāfus, dizainerus.

 

DRMA ir dibināta 1998.gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt jaunradei labvēlīgus apstākļus, popularizēt asociācijas biedru radošā darba rezultātus, aizstāvēt mākslinieku radošo brīvību, morālās, ekonomiskās, sociālās tiesības un profesionālās intereses.

           

Mākslinieku asociācija ir nevalstiska organizācija, tajā nav algotu darbinieku. DRMA biedri pašu spēkiem, rakstot projektus finansējuma saņemšanai, organizē mākslas izstādes daudzās pilsētās Latvijā un ārzemēs. Latvijā DRMA biedri ir organizējuši izstādes Rīgā, Daugavpilī, Līvānos, Krāslavā, Preiļos, Talsos, Valmierā, Jēkabpilī, Madonā. DRMA mākslinieki izstādījušies Lietuvā, Baltkrievijā, Vācijā, Igaunijā, Krievijā, Austrijā, Polijā, Francijā, Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā, Spānijā, Uzbekistānā, Somijā, Šveicē, Itālijā, Gruzijā, Portugālē, Lielbritānijā, Nīderlandē, Moldovā, Čehijā, Rumānijā, Izraēlā, Marokā, Ķīnā un Indijā. Kopumā šajā laikā mākslinieki sarīkojuši 83 personālizstādes un piedalījušies apmēram 400 grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs.

 

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde būs apskatāma no 10.03.2011. līdz 27.04.2011. Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālē, Rīgas ielā 8. Izstādes darba laiks no 10:00 līdz 18:00, izņemot pirmdienas un svētdienas. 

Tālruņi uzziņām 654-26804,  654-24155.