Šobrīd Daugavpilī

Latvijas Talantu vasaras projekts „Satikšanās” Kultūras ziņas

581
Latvijas Talantu vasaras projekts „Satikšanās”

2011. gada vasarā notiks īpašs projekts - „Satikšanās", kurā bērniem un jauniešiem no visas Latvijas būs iespēja pavadīt neaizmirstamas dienas Latvijas skaistākajās muižās un pilīs.

 

 

Projekts „Satikšanās" iedalās trīs apakšnozarēs -

 

„Satikšanās mūzikā", patronese Ieva Kerēvica, Kalnamuižā no 26.06.11 līdz 01.07.11

„Satikšanās dejā", patrons Agris Daņiļevičs, Mārcienas muižā no 17.07.11 līdz 22.07.11

„Satikšanās teātrī", patronese Rēzija Kalniņa, Dikļu pilī no 09.08.11 līdz 14.08.11

 

Satikšanās mūzikā, dejā, vai teātrī būs īstu sapņu piepildījums ikvienam, izvēlies sev tīkamāko nozari un padari vasaras brīvdienas par neaizmirstamām!

 

Projekta mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu māksliniecisko aktivitāšu attīstību. Piedalīšanās projektā ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem, ikviens dalībnieks varēs iegūt jaunas zināšanas, iespaidus, pieredzi un pozitīvas emocijas. Noslēgumā dalībnieki kopā ar populāriem un atzītiem māksliniekiem sniegs krāšņu un iespaidīgu koncertu.

 

 

„Ikviens, kuram patīk dziedāt, dejot, vai spēlēt teātri ir gaidīts, noticiet saviem spēkiem - Jūs to varat. Aicinām projektā piedalīties visus Latvijas radošos, atraktīvos un talantīgos bērnus, sasniegumiem un pieredzei nav nozīmes," stāsta projekta organizatori.

 

 

Projektu „Satikšanās" atzinīgi novērtējuši Latvijas vadošie mūziķi, dejotāji, producenti, režisori un pat komponisti!

 

 

Lai piedalītos projektā jaaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar norises programmu var atrast mājas lapā - http://www.satiksanas.lv/

 

 

 

Projekta producents

Sandis Mohovikovs

Tālr. 29131458

sandis@satiksanas.lv