Šobrīd Daugavpilī

Cīņas un spēka sporta veidi

Pēdējo reizi informācija atjaunota 15.06.2020, 16:52

„Alians-D”

„Alians-D”

Kontaktpersona: Andrejs Drozdovs 
Tālr.: 29262481
grieķu-romiešu cīņa
alians_d@inbox.lv  

Latvijas sporta klubs „DINAZIS”

Latvijas sporta klubs „DINAZIS”

Kontaktpersona: Vitālijs Vērdiņš
Tālr.: 29123743
grieķu-romiešu cīņa
vitalijs.verdins@inbox.lv

Daugavpils Sporta Asociācija

Daugavpils Sporta Asociācija "ATLANTS"

Kontaktpersona: Vladimirs Golubevs
Tālr.: 29414443
brīvā cīņa
golubev.v@inbox.lv  

Sporta klubs „Daugavpils”

Sporta klubs „Daugavpils”

Kontaktpersona: Sergejs Kursītis
Tālr.: 29759797
brīvā cīņa
s.k.daugavpils@inbox.lv

 

„Victory-1”

„Victory-1”

Kontaktpersona: Irina Petrova 
Tālr.: 29679830
brīvā cīņa sievietēm
victory-1@inbox.lv

Daugavpils sambo un džudo centrs

Daugavpils sambo un džudo centrs "SINGITAJ”

Kontaktpersona: Berenika Kuļikova
Tālr.: 26161276
džudo
dsdc_singitaj@inbox.lv

Latgales Taekvondo centrs

Latgales Taekvondo centrs "JITAE”

Kontaktpersona: Boriss Ivanovs
Tālr.: 29824448
taekvondo
ltcjitae@gmail.com

Latvian Funakoshi Shotokan Karate Academy „LFSKA”

Latvian Funakoshi Shotokan Karate Academy „LFSKA”

Kontaktpersona: Andrejs Komars
Tālr.: 29236618
karatē
senseiakomar@gmail.com

„Sochin Karate Klub”

„Sochin Karate Klub”

Kontaktpersona: Sergejs Ivaņko
Tālr.: 29151579
karatē
sochin@inbox.lv 

”Daugavpils Karatē skola”

”Daugavpils Karatē skola”

Kontaktpersona: Sergejs Čapulis
Tālr.: 26750322; 29799547
karatē
daugavpils@karate.lv

"CSV" boksa klubs

Kontaktpersona: Vladislavs Sokolovs
Tālr.: 26777106
bokss
v.sokolov@inbox.lv

Daugavpils boxing club „Lokomotiv Pro”

Daugavpils boxing club „Lokomotiv Pro”

Kontaktpersona: Vladimirs Pučka
Tālr.: 25948618
bokss
boxingclub@inbox.lv

Biedrība

Biedrība "Juforf"

Tālr.: 26146019
aikido, kikbokss
juforfsports@gmail.com  

Daugavpils Grappling Team

Daugavpils Grappling Team

Kontaktpersona: Teodors Bikovskis
Tālr.: 26750300
graplings
teodor.bykovskiy@inbox.lv

Biedrība

Biedrība "Daugavpils Pauerliftinga Sporta klubs"

Kontaktpersona: Tatjana Špakova
Tālr.: 29522754
pauerliftings
Spakovatatjana@inbox.lv

Daugavpils Kettlebell Fit

Daugavpils Kettlebell Fit

Kontaktpersona: Nataļja Kokina
Tālr.: 29521620
svarbumbu celšana
kettlebellfit@inbox.lv