Šobrīd Daugavpilī

Cīņas un spēka sporta veidi

Pēdējo reizi informācija atjaunota 28.01.2021, 11:49

„Alians-D”

„Alians-D”

Kontaktpersona: Andrejs Drozdovs 
grieķu-romiešu cīņa

Tālr.: 29262481

alians_d@inbox.lv  

Latvijas sporta klubs „DINAZIS”

Latvijas sporta klubs „DINAZIS”

Kontaktpersona: Vitālijs Vērdiņš
grieķu-romiešu cīņa

Tālr.: 29123743

vitalijs.verdins@inbox.lv

Daugavpils Sporta Asociācija

Daugavpils Sporta Asociācija "ATLANTS"

Kontaktpersona: Vladimirs Golubevs
brīvā cīņa

Tālr.: 29414443

golubev.v@inbox.lv  

Sporta klubs „Daugavpils”

Sporta klubs „Daugavpils”

Kontaktpersona: Sergejs Kursītis
brīvā cīņa

Tālr.: 29759797

s.k.daugavpils@inbox.lv

 

„Victory-1”

„Victory-1”

Kontaktpersona: Irina Petrova 
brīvā cīņa sievietēm

Tālr.: 29679830

victory-1@inbox.lv

Daugavpils sambo un džudo centrs

Daugavpils sambo un džudo centrs "SINGITAJ”

Kontaktpersona: Berenika Kuļikova
džudo

Tālr.: 26161276

dsdc_singitaj@inbox.lv

Latgales Taekvondo centrs

Latgales Taekvondo centrs "JITAE”

Kontaktpersona: Boriss Ivanovs
taekvondo

Tālr.: 29824448

ltcjitae@gmail.com

Latvian Funakoshi Shotokan Karate Academy „LFSKA”

Latvian Funakoshi Shotokan Karate Academy „LFSKA”

Kontaktpersona: Andrejs Komars
karatē

Tālr.: 29236618

senseiakomar@gmail.com

„Sochin Karate Klub”

„Sochin Karate Klub”

Kontaktpersona: Sergejs Ivaņko
karatē

Tālr.: 29151579

sochin@inbox.lv 

”Daugavpils Karatē skola”

”Daugavpils Karatē skola”

Kontaktpersona: Sergejs Čapulis
karatē

Tālr.: 26750322; 29799547

daugavpils@karate.lv

"CSV" boksa klubs

Kontaktpersona: Vladislavs Sokolovs
bokss

Tālr.: 26777106

v.sokolov@inbox.lv

Daugavpils boxing club „Lokomotiv Pro”

Daugavpils boxing club „Lokomotiv Pro”

Kontaktpersona: Vladimirs Pučka
bokss

Tālr.: 25948618

boxingclub@inbox.lv

Biedrība

Biedrība "Juforf"

aikido, kikbokss

Tālr.: 26146019

juforfsports@gmail.com  

Daugavpils Grappling Team

Daugavpils Grappling Team

Kontaktpersona: Teodors Bikovskis
graplings

Tālr.: 26750300

teodor.bykovskiy@inbox.lv

Biedrība

Biedrība "Daugavpils Pauerliftinga Sporta klubs"

Kontaktpersona: Tatjana Špakova
pauerliftings

Tālr.: 29522754

Spakovatatjana@inbox.lv

Daugavpils Kettlebell Fit

Daugavpils Kettlebell Fit

Kontaktpersona: Nataļja Kokina
svarbumbu celšana

Tālr.: 29521620

kettlebellfit@inbox.lv